Alışveriş sepeti

Ara toplam:

 
 
 

 

              Ankara TAC (Turkısh American Council) Eğitim Kurumları, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki kurs merkezlerinde çocuk, genç ve yetişkin gruplarına yabancı dil eğitimi vermektedir. Yabancı dil eğitiminin bu kadar önemli olduğu günümüzde dinamik yapısıyla sektöre yön veren kurumumuzdan öncelikli prensipleri süreli inovasyon ve sınırsız hizmettir.

 

 

Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren kurumumuzda uygulanan müfredat Avrupa Konseyi tarafından 2012.R00 onay kodu ile akredite   edilmiştir. Bu akreditasyon vasıtasıyla uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi sayesinde öğrencilerimizin eğitim sonunda aldıkları sertifika tüm Avrupa Birliği ülkelerinde kabul görmektedir.

Ülkemizde yabancı dil eğitimi hususunda ortaya koyduğu farklı ve etkin eğitim modeliyle Ankara TAC Eğitim Kurumları öğrencilere üst düzey bir öğrenme ortamı sunmaktadır. 

 

 

‘‘Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış eğitim Ankara Tac Dil Kursu programlarımızda öğrencilere İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı sistemli bir şekilde öğretilir. İletişimsel yararcı yaklaşım, sadece sınıf içi aktiviteleri açıkça tanımlanmış bir yöntem değil, aksine kendinden sonra doğan tüm yöntemleri de içine alabilecek kadar güçlü ve geniş bir akım olarak nitelendirilebilir.

 

        

                                                            

Avrupa Dil Pasaportu, Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun bir parçasıdır ve Avrupa Konseyi tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak, bireylerin kendi dil gelişimlerini takip etmelerine imkân tanımak, kültürlerarası deneyimlerini kayıt altına almalarını ve arşivlemelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Ankara TAC Eğitim Kurumları’na ait olan Avrupa Dil Portfolyosu; Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

 

 

             

Ankara TAC DİL KURSU ailesi olarak en temel misyonumuz, ülkenin dört bir yanından gelen öğrencilerimizin yabancı dilleri (İngilizce, Almanca, Rusça,vd.) iş ve sosyal yaşamlarında etkin bir biçimde kullanabilmelerini sağlamak, dil öğrenim yöntem ve yaklaşımlarına çağın gereksinimlerine uygun yenilikler getirmek ve sosyokültürel faaliyetler düzenleyerek iletişim kanallarını yenilikçi ve verimli kullanabilen bireyler ve toplumlar yetiştirmektir. Aynı zamanda birbirine uyum içinde çalışan, gayretli, kendini sürekli yenilemeye geliştirmeye açık, mesleğini severek yapan profesyonellerden oluşan bir ekip olmakla birlikte, Ankara’da dil eğitimini Avrupa Birliği standartlarında sunmayı, Ankara’daki en kaliteli dil okulu olmayı ve bunu sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Türkiye’nin ve Ankara'nın Dil Eğitimi ve Dil Sınavlarında “En İyi Dil Okulu Ödülü” ’ne layık görülmüş bir dil merkezi olarak uluslararası düzlemde dil, kültür ve iletişim faaliyetlerine yön veren, sektörlerin farklı dil ihtiyaçlarına çözümler üreten ve dile dair ölçme ve değerlendirme faaliyetleri yürüten, Türkiye’nin ve Ankara’nın en saygın dil merkezi olmak, birincil vizyonumuzdur.

 

           
Whatsapp Destek (online)