Alışveriş sepeti

Ara toplam:

TÜRKİYE’NİN DİL EĞİTİMİ VE DİL SINAVLARINDA “EN İYİ DİL OKULU ÖDÜLÜ” ANKARA TAC DİL KURSU

             ANKARA GENEL ALMANCA KURSLARIMIZ

 

Ankara TAC Yabancı Dil Kursu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 12 kurluk Almanca eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Almanca öğretmeye yöneliktir. Almanca dil kursu eğitimlerimiz tüm öğrencilerimiz için Ankara’da ki en profesyonel ve yetkin eğitimleri sunmaktadır.

Ankara TAC Dil Kursu’nda  öğrencilerimize özel birebir etüt imkanları ile kaçırdığımız konuların telafilerini alabilir ve sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz.

Ankara kelime bilgisi,  okuduğunu anlama, çeviri ve dil bilgisi alanlarında iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmanın yanı sıra sınav yöntemine de hakim olmayı gerektirir. Dil bilgisi becerisinin kazanımı ile birlikte sınava yönelik pratik yöntemlerin de dahil edildiği hazırlık eğitimimiz tamamen öğrencinin etkin olmasına ve sınav kabiliyetini geliştirmeye dayanmaktadır.

 

%90 KONUŞMA ODAKLI EĞİTİM

Ankara Genel Almanca eğitimiz %90 konuşma odaklıdır. A1 kurundan itibaren özellikle konuşma üzerine eğitim vererek sizlere konuşmanın aslında korkulacak bir şey değil aksine keyif alınarak öğrenilebilecek bir şey olduğunu göstermeyi hedefliyoruz. Ankara TAC Dil Kursu sadece gramer, reading ve writing konuları üzerinde değil aynı zamanda speaking ve listening eğitimlerinin bir bütün şekilde verildiği yaklaşımı desteklemektedir. Verilen eğitim aynı zamanda Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin aynı seviyede gelişmesi sağlanmaktadır

 

ÜCRETSİZ MATERYALLER

Derslerimizde kullanılan tüm materyaller kurumumuz tarafından sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır.  Ankara TAC Yabancı Dil Kursu’nda ilk eğitim gününüzde orijinal basım kitaplarınız hocalar tarafından teslim edilmektedir.

 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI

Ankara TAC Dil Kursu’nda eğitiminiz boyunca öğrenme garantisi kapsamı altındasınızdır. Bir kurda başarısız olduğunuz takdirde derslere %90 katılım sağlamış ve ödevlerinizi tam yaptıysanız aynı kuru ÜCRETSİZ olarak alabilirsiniz.

 

ÖMÜR BOYU KATILABİLECEĞİNİZ SPEAKING CLUB, GRAMMAR CLUB 

Ankara TAC Dil Kursu’nda  Haftanın 7 günü ömür boyu katılabileceğiniz speaking club ve grammar club etkinliklerimizle sizlere ders saatlerimizin dışında da dilinizi geliştirme imkanı sunuyoruz. Ayrıca Ankara TAC Dil Kursu’nda  eğitiminiz bittikten sonra da pratik derslere katılabilir ve dil eğitiminizi dinamik tutabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ ETÜT İMKÂNI

Ankara TAC Dil Kursu’nda  ücretsiz etüt derslerimiz ile kaçırdığınız derslerin telafisini birebir yapabilir ve daha fazla pratik yapma imkânını elde edebilirsiniz. Ankara TAC Dil Kursu’nda  hem Türk hem yabancı hocalarımızın sayısı oldukça fazla olup sizlerin müsaitlik durumuna göre ücretsiz ders planlamasını yapabilirsiniz.

 

AVRUPA DİL PORTFOLYOSU VE DİL PASAPORTU

Ankara TAC Dil Kursu’nda  alınan Almanca eğitimi Avrupa Dil Portfolyosu’na yönelik verilmektedir. Avrupa Dil Pasaportu, Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun bir parçasıdır ve Avrupa Konseyi tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak, bireylerin kendi dil gelişimlerini takip etmelerine imkân tanımak, kültürlerarası deneyimlerini kayıt altına almalarını ve arşivlemelerine sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Ankara TAC Eğitim Kurumları’na ait olan Avrupa Dil Portfolyosu; Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

 

ONLINE ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Ankara TAC Dil Kursu’nda  ücretsiz yüz yüze speaking, gramer, sinema etkinliklerinin dışında online olarak speaking, gramer club vs. online eğitimlerde sunulmaktadır.

 

HAFTANIN 7 GÜNÜ SESSİZ KÜTÜPHANE

Ankara TAC Dil Kursu’nda kur eğitiminiz sırasında sizlere sunduğumuz aktivitelerle sosyal bir ortam yaratarak sizlerin daha iyi vakit geçirmesi hedeflemektedir. Ankara TAC Dil Kursu’nda  haftanın 7 günü ücretsiz bir şekilde ders çalışabileceğiniz Freedom Library 6. Katımızda sizlerin kullanımına her zaman hazırdır.

Whatsapp Destek (online)