Alışveriş sepeti

Ara toplam:

 

TÜRKİYE’NİN DİL EĞİTİMİ VE DİL SINAVLARINDA “EN İYİ DİL OKULU ÖDÜLÜ”  ANKARA TAC DİL KURSU

 

 ANKARA GENEL İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

Genel İngilizce; tüm dünyada geçerli 6 kurluk ( Elemantary, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced ve Proficiency) programdan oluşan ve bireylerin genel amaçlı İngilizce öğrenmesine olanak sağlayan eğitim programıdır.

İngilizce kursu olarak sunduğumuz ingilizce seviyeleri eğitimlerin tamamında "Avrupa Diller Ortak Çerçeve Sınıflandırması"na ve "Avrupa Dil Portfoyosu"na uyumlu ingilizce seviyelerine göre eğitim verilmektedir.

Ankara TAC Dil Kursu’nda Genel İngilizce kursları %90 konuşma üzerine odaklıdır. Dilin bütün özellikleri gramer, konuşma, dinleme ve okuma derslerinde en etkili şekilde öğretilmektedir.

 

 

ANKARA TAC DİL KURSU GENEL İNGİLİZCE KURSU

 

%90 KONUŞMA ODAKLI EĞİTİM

Ankara TAC Dil Kursu Genel İngilizce eğitimiz %90 konuşma odaklı olup temel olarak ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ yargısını tamamen ortadan kaldırmak üzerine kurulur. A1 kurundan itibaren yabancı öğretmenler ile eğitim vererek sizlere konuşmanın aslında korkulacak bir şey değil aksine keyif alınarak öğrenilebilecek bir şey olduğunu göstermeyi hedefliyoruz. Ankara TAC Dil Kursu sadece gramer, reading ve writing konuları üzerinde değil aynı zamanda speaking ve listening eğitimlerinin bir bütün şekilde verildiği yaklaşımı desteklemektedir. Verilen eğitim aynı zamanda Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin aynı seviyede gelişmesi sağlanmaktadır.

 

%100 KONUŞMA ve ÖĞRENME GARANTİLİ EĞİTİM

Ankara Genel İngilizce eğitimiz sizlere %100 konuşma ve öğrenme garantisi sunmaktadır. İlk kur itibariyle yabancı hocalarla başlanılan derslerle öğrencilerin ilk seviyeden itibaren konuşmasına ve öğrenmesine temel hazırlamaktadır. Konuşma odaklı eğitim kapsamında; okuma, yazma ve dinleme becerilerine de gereken özen gösterilerek dilin doğal bir şekilde ilerletilmesine imkan sağlanır. Kur sonu sınavlarında başarısız olan öğrenciler derslerine yüzde doksan devam edip ödevlerini yaptığı sürece SINIRSIZ ÜCRETSİZ KUR TEKRARI hakkına sahip olur, %100 öğrenme garantisi hedefine ulaşana kadar devam eder.

 

ÜCRETSİZ MATERYALLER

Ankara Genel İngilizce eğitimiz de derslerimizde kullanılan tüm materyaller kurumumuz tarafından sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Derste kullanılan materyallere ek olarak ise sizlere hem mobil hem de internet üzerinden kullanabileceğiniz MyKelime uygulamasının PREMIUM üyeliği ücretsiz olarak tanımlanır. Bu uygulamayı kullanarak okuma, yazma, dinleme, dilbilgisi ve kelime çalışmaları yapabilir ve ders anlatımlarından faydalanabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ KUR TEKRARI

Ankara TAC Dil Kursu’nda eğitiminiz boyunca öğrenme garantisi kapsamı altındasınızdır. Bir kurda başarısız olduğunuz takdirde derslere %90 katılım sağlamış ve ödevlerinizi tam yaptıysanız aynı kuru SINIRSIZ ve ÜCRETSİZ olarak alabilirsiniz.

 

ÖMÜR BOYU KATILABİLECEĞİNİZ SPEAKING CLUB, GRAMMAR CLUB

Ankara TAC Dil Kursu’nda haftanın 7 günü ömür boyu katılabileceğiniz speaking club ve grammar club etkinliklerimizle sizlere ders saatlerimizin dışında da dilinizi geliştirme imkanı sunuyoruz. Ayrıca eğitiminiz bittikten sonra da pratik derslere katılabilir ve dil eğitiminizi dinamik tutabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ ETÜT İMKANI

Ankara TAC Dil Kursu’nda ücretsiz etüt derslerimiz ile kaçırdığınız derslerin telafisini birebir yapabilir ve daha fazla pratik yapma imkanını elde edebilirsiniz. Kurumumuzda hem Türk hem yabancı hocalarımızın sayısı oldukça fazla olup sizlerin müsaitlik durumuna göre ücretsiz ders planlamasını yapabilirsiniz. Ankara TAC Dil Kursu’nda bu etüt dersleri sadece gramer dersleriyle sınırlı kalmayıp speaking etütleri de alabilirsiniz.

 

AVRUPA DİL PORTFOLYOSU VE DİL PASAPORTU

Ankara  TAC Yabancı Dil Kursu’nda alınan İngilizce eğitimi Avrupa Dil Portfolyosu’na yönelik verilmektedir. Avrupa Dil Pasaportu, Dünya ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun bir parçasıdır ve Avrupa Konseyi tarafından dil eğitiminde bir standart yaratmak, bireylerin kendi dil gelişimlerini takip etmelerine imkan tanımak, kültürlerarası deneyimlerini kayıt altına almalarını ve arşivlemelerine sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Ankara  TAC Eğitim Kurumları’na ait olan Avrupa Dil Portfolyosu; Avrupa Birliği Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

 

ONLINE ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Ankara  TAC Yabancı Dil Kursu’nda  ücretsiz yüz yüze speaking, gramer, sinema etkinliklerinin dışında online olarak speaking, gramer club vs. online eğitimlerde sunulmaktadır.

 

HAFTANIN 7 GÜNÜ SESSİZ KÜTÜPHANE

Ankara  TAC Yabancı Dil Kursu’nda kur eğitiminiz sırasında sizlere sunduğumuz aktivitelerle sosyal bir ortam yaratarak sizlerin daha iyi vakit geçirmesi hedeflenmektedir. Haftanın 7 günü ücretsiz bir şekilde ders çalışabileceğiniz Ankara  TAC Yabancı Dil Kursu Freedom Library 6. Katımızda sizlerin kullanımına her zaman hazırdır.

Whatsapp Destek (online)