Alışveriş sepeti

Ara toplam:

Kampanyalar Yüzyüze Eğitimlerimiz IELTS - TOEFL
ANKARA IELTS-TOEFL KURSU

 

IELTS - TOEFL KURSLARINA UZMAN EĞİTİMCİLERLE ANKARA’ NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KURSU'NDA HAZIRLAN!

 

🎯 Alanında Uzman Eğitimci Kadrosu

🎯 Writing-Listening-Reading-Speaking Skill dersleri

🎯 Kurs sonunda her skill için ayrı sınavlar

🎯 IELTS Kelime Quizleri

🎯 Hocalarımız tarafından hazırlanmış ücretsiz Pdf materyalleri

🎯 WhatsApp Soru Çözüm Grubu

🎯 Ödevlendirme ve ödev takip sistemi

🎯IELTS sistemine uygun grammar konu anlatımı

🎯Çıkmış sınavlar ve örnek değerlendirmelerin incelenmesi

🎯 Ödev ve essaylere feedback dönütleri

🎯 Öğrenci Gelişim Takip Çizelgesi5

33 Yorum

 • EN***TO**

  Ben kuruma başladığımda İngilizcenin i'si ile bile alakam yoktu ama Aldığım eğitim ve hocalarımdan son derece memnunum. Bana geçen emeklerinden dolayı  Michael hocama burdan sevgi dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese tavsiye ediyorum 💖

 • MU***TO**

  İş ve pratik ingilizcem yok denecek kadar kötüydü Yusuf Hocam ve Michael Hocama teşekkürler, onlar sayesinde daha iyi seviyeye geldi ingilizcem.

 • UT***OZ**

  Michael Hoca çok iyi , kesinlikle tavsiye ederim

 • EM***AK**

  Micheal Hocaya teşekkürler :)

 • MU***DE**

  ingilizceyi öğrenemeyeceğim inancımı yıktığını için  Michael hocaya teşekkürlerimi iletiyorum.

 • YA***DE**

  Hazırlık atlamakta benim gibi sorunlar yaşıyorsanız direkt Michael hocaya gelin. Kendisi nokta atışı ile resmen çıkabilecek sınav formatını önünüze seriyor. Ayrıca bu kurum pozitif enerji saçıyor resmen. Teşekkürler Michael hocam, teşekkürler Tac.

 • HÜ**KI**

  İngilizceyi Mıchael Hoca sayesinde öğrendim. Hem gramer olarak hem ödevlerinin faydası ve öğreticiliği olsun harika ve zor denk geleceğiniz bir hoca. Emekleri için Yusuf hocaya çok teşekkür ederim, onun sayesinde İngilizceyi su gibi öğrendim.

 • SE***EK**

  İngilizcedeki tek adresiniz burası olmalı bence, hele bir de MICHAEL HOCAYA denk gelirseniz işte o zaman çok şanslısınız. Sayesinde hem öğrendim hem eğlendim. İyi ki varsınız hocam, teşekkür ederim size ve TAC a

 • GÜ***TO**

  Michael hocaya emekleri için teşekkürler, ilerleme kaydettim

 • SE***KO**

  İş oluş eylem diye öğretti, çok güzel de öğretti,  Micheal hocaya teşekkürler

 • YU***DE**

  Micheal hocam speaking konusunda çok iyi, bir yola başladık, umarım güzel biter.

 • YA***ME**

  Michael Hayatımda gördüğüm en iyi hoca

 • ME***SE**

  Akademik kariyerim ve günlük iletişimi yürütebilmek için TAC dil kursunda devam ettiğim ingilizce eğitiminden oldukça memnunum. Michael  hoca ile derslerimizi yapıyoruz ve bana her anlamda katkı sağlıyor. Akademik dili günlük dili yazışma dilini öğrenmemiz için elinden geleni yapıyor. İhtiyacımız olduğu noktada birçok kaynağı bizimle paylaşıyor. Yazma becerisi kazanmamız için ayrıca çabalıyor. Bizi konuşturuyor. Sorularımıza dönüt veriyor. Bu sayede dil öğrenmeye motive olabiliyorum. Teşekkür ederim.

 • KE***SE**

  Michael for improving my English.

 • ME**SA**

  Michael hocadan aldım, çok katkıları olduğunu anladım, kursa gelen arkadaşlar onlardan ders almasını tavsiye alırım, zaten deneme dersi de oluyor.

 • DE***DE**

  Michael Hocalarımın çok faydası oldu.  Kursa gelenler o hocaların onun deneme derslerine girmesini tavsiye ederim

 • SE***SA**

  Michael Hoca olmasa bu kadar yüksek tempoyla devam edemezdim ve bu seviyeye gelemezdim. Öğretme stilleri, öğrenciyle ilgi ve alakaları muhteşem ☺️

 • TU***CE**

  Michael hocaya çok teşekkür ederimm. Çok iyi bir öğretmenn

 • SE**ÖZ**

  Michael hocam ile hazırlandığım sınavdan güzel bir sonuç alarak hayatımda yeni başlangıçlar yaptim. Michael hocaya teşekkürler iyi ki varsınız

 • YA***AK**

  Seviyemi ölçerken dersime Michael hocanın girmesini çok istemiştim. Ve oldu çok mutluyum. Herkese tac ı tavsiye ederim.

 • MU***BA**

  Michael hoca ile derslerimiz çok keyifli geçiyor. Hem öğreniyorum hem eğleniyorum. Ayrıca basmakalip bir şekilde değil konuşmak için tam ihtiyacınız olan bilgileri veriyor. Teşekkür ediyorum

 • De***YI**

  Michael hocam sayesinde 7.5 aldım ve resmen ingilizceyi öğrendim

 • VO***SA**

  Kesinlikle memnun kalacaksınız. Online eğitimlerine de  katıldım hocamın. Çok faydalı oldu. Tavsiye ederim.

 • DU***AY**

  Emeğiniz ve özveriniz için teşekkürler HOCAM  👍 ders kalitenizi tek geçiyorum

 • AB***DA**

  İngilizce hiç bu kadar kolay olmamıştı Michael hocam sağolsun. Kaliteli eğitim için teşekkürler.

 • ME***Çİ**

  Öğretmek zor iş fakat taniyabileceginiz en harika hocalar hele de Michael ile ingilizce kursu olarak Türkiye'de tek 📌🎖️

 • GÜ***DE**

  Benim gibi ingilizcesi zayıf birine neler yaptırdılar gerçekten çok teşekkürler. Herşeyden önce başarabileceğinize inanmanızı sağlıyorlar. Gerisi zaten geliyor. Motivasyonunuz harika iyiçalışmalar dilerim. Mıchael hoca tam bir harika..

 • BA***AT**

  Ankara’da birçok dil eğitimi veren kurumla görüştüm ve örnek derslere katılım sağladım. Sonuç olarak gördüğüm şey şu oldu; kurumun olduğu kadar eğitimcinin de çok büyük bir payı var dil öğrenmekte. Taç dil eğitim kurumunda eğitim aldığım Yusuf hoca sayesinde, gerçektende dil öğrenmenin göründüğü kadar zor olmadığını idrak ettim. Kendine özgün ders metotları ve anlatım teknikleri sayesinde akılda kalıcı bir şekilde dil eğitimi alabiliyorum. Sadece ders işlemekle kalmayıp aynı zamanda hayattaki bakış açıma farklı yönler katabilecek sohbetler gerçekleştirdiğim Yusuf Konan hocama ve sevgili kurum müdürümüz Michael hocama, kayıt olduğum gündeki samimiyetini halen devam ettiriyor olmasından ve her gördüğünde güler yüzlü olmasından dolayı sevgi saygılarımı iletiyorum. Taç Yabancı Dil Kursu ailesinin öğrencisi olduğum için mutluyum.

  I have met with many language education institutions in Ankara and attended sample classes. As a result, what I saw was this; the institution has a very big share in language learning as well as the educator. Thanks to Yusuf teacher, whom I studied at the Tac language education Institution, I realized that learning a language is really not as difficult as it seems. Thanks to the unique lesson methods and expression techniques, I can learn languages in an unforgettable way. I send my love to my teacher Yusuf Konan, with whom I not only teach, but also have conversations that can add different aspects to my outlook on life, and to our beloved institution director Michael, because he still continues to be sincere on the day of my registration and smiles every time he sees me. I am glad that I am a student of the Taç Foreign Language Course family.

 • DA***SE**

  B1-B2-C1-C2 kurlarını Michael hocayla alıyorum. Şu an B2 kurundayım. Kesinlikle çok memnunum, dersler çok eğlenceli ve aktif geçiyor bu sayede sıkılmadan etkili bir biçimde İngilizce öğreniyorum. Speaking ağırlıklı bir eğitim veriyor. Anlaşılmayan konuyu defalarca sabırla anlatıyor. Tabii ki her alanda olduğu gibi dil öğrenmede de kişinin çabası ve programlı çalışması çok önemli, kurslar sihirli değnek değil. Ancak Michael bir öğretmen olarak fazlasıyla başarılı. Verdiği kaliteli eğitimin yanında çok anlayışlı biri. Kurumla ya da eğitimle alakalı bir problem yaşadığımızda anında yardımcı oluyor. Şu ana kadar beni mağdur etmeyen TAC dil kursuna ve Michael hocama çok teşekkür ederim.

 • FU***KA**

  Taç dil kursundan özellikle Michael teacherdan çok memnun kaldım. Çok kısa bir sürede inanılmaz bir gelişim sağladım. Farklı metotlar ile İngilizceyi severek ve eğlenerek öğreniyoruz.

 • Dİ***YÜ**

  ac dil kursunu detaylı araştırmalarım üzerine buldum. Araştırırken kurs hakkında okuduğum yorumlar beni etkilemişti ve kursa başladığımda gerçekten doğru olduğunu deneyimledim, bu sebeple belki benim de yorumum başkalarına vesile olur. Diğer kurslardan farkı en başında anlaşılıyor aslında, seviye ölçmek için diğer kurslarda test vs. gibi vakit kaybedici bir yöntemdense 5 dakikalık bir konuşmada zaten seviyeniz donanımlı bir hoca ile belirleniyor. A2’den C1’e İngilizce grubundaydım, 4 kur boyunca Michael hocam ile birlikteydik. Kendisi çok bilgili ve aynı zamanda çok iyi bir öğretici, seviyeniz ne olursa olsun bilgiyi aktarma şekli gerçekten çok başarılı. Defalarca anlaşılmayan bir konuyu defalarca hiç sıkılmadan anlatabilir, çok sabırlı, çok eğlenceli bir öğretmen. Michael hocamı anlatmakla bitmez, kendisine de buradan bir kez daha teşekkürlerimi ileteyim. Kursta bire bir etüt imkanı çok büyük bir artı bence, birçok hocadan birçok kez ders dinledim ve derslerin hepsi birbirinden güzeldi. Speaking clublar ise en geliştirici dil öğrenme yöntemi bence, her kurdan bireylerin sosyalleşebileceği bir ortama sınırsız sahip olmak güzel bir ayrıcalık. Ayrıca kurs içi çok temiz, benim için bu çok önemliydi. Buradan bana kattıkları için teşekkür ederim ve memnuniyetle tavsiye ederim.

 • EZ***YA**

  Ankara’nın en güzel dil kursu , İngilizce seviyesinde eğitim aldım mıchael hoca sayesinde İngilizceyi öğreniyorum çok verimli geçiyor , kursun ödevlendirme sistemi olsun devamsızlık takip sistemi olsun disiplin çok iyi. Öğrenci işleri etüt yazma konusunda ve sorun çözme konusunda çok yardımcı oluyorlar güler yüzlü insanlar hepsi, Ankara’nın en güzel kursu ♥️ tac yabancı dil kursu der geçerim..

 • ME***KA**

  Tac yabancı dil kursu bence Ankara'nın en iyi dil kurslarının başında geliyor. Çalışanlari oldukça ilgili tüm sorunlarıniza yardımcı oluyorlar. Harika temiz bir eğitim kurumu. Eminim tüm hocaları iyidir ama Michael hoca tam bir harika. Nefis ders anlatımı ve enerjisi var. Dersleri o kadar eğlenceli geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.  Bence kursa gittiğiniz de kesinlikle kendisiyle tanismalisiniz. 😄👍🙏

₺17.000,00
₺34.000,00

Ankara'nın En Çok Tercih Edilen Dil Kursu