Alışveriş sepeti

Ara toplam:

16 Haziran 2023 Cuma

TAC YABANCI DİL KURSU❤️

 

ANKARA'NIN EN KALABALIK DİL OKULU

TAC Yabancı Dil Kursu 2017 yılından beri faaliyet gösteren Ankara'nın en kalabalık dil okuludur. Her ay yüzlerce öğrencisini mezun ederken, ailesine her gün yeni öğrenciler dahil etmektedir. Kızılay Meşrutiyet Caddesi'nde bulunan kurum 2020 ve 2023 yılının EN İYİ DİL OKULU ÖDÜLÜNÜ alarak başarısını iki kez Türkiye standartlarında tescillemiştir. 

 

EĞİTİM ÇEŞİTLİLİĞİ

Ankara'nın en çok tercih edilen TAC Dil Kursu'nda GENEL İNGİLİZCE  ve GENEL ALMANCA eğitimlerinin yanı sıra; YDS, YÖKDİL, YKS DİL, ALES, IELTS, TOEFL, HAZIRLIK ATLAMA, TELC ve GOETHE gibi  sınavlarına yönelik eğitimlerde verilmektedir. Bu eğitimler grup eğitimi ve özel ders olarak verilmektedir. Bunlarla birlikte yüz yüze eğitimin yanı sıra öğrencilerine online eğitim seçeneği de sunmaktadır. Bu durum Ankara'nın en çok tercih edilen kurs olmasında önemli bir etkendir.  

 

ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİ KADROSU

 

 

TAC Dil Kursu'nda Türk eğitmenlerin yanı sıra yabancı eğitmenler eğitim vermektedir. %90 konuşma odaklı eğitim hedefleyen kurumda öğretmen sayısı oldukça fazladır. Öğretmen seçiminde titiz ve prensipli davranan Tac Dil Kursu'nda öğrenciler speaking eğitimini doğrudan ana dili ingilizce ya da almanca olan yabancı eğitmenlerden almaktadır.  Genel eğitimlerin yanı sıra sınav eğitmenleride Türkiye'de oldukça tanınan, başarılı ve tecrübeli kadrodan oluşmaktadır. Kurum ayrıca hergün düzenlediği ücretsiz konuşma kulüpleriyle şehrin insanlarına ücretsiz eğitimler vermektedir.


SADECE ÖĞRENMEK DEĞİL AMAÇ EĞLENEREK ÖĞRENMEK


   

 

 

   

 

Whatsapp Destek (online)