TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

Öğrencilerimizin Yorumları

Öğrencilerimizin kurs merkezimizle ilgili yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kurs: Taç yabancı dil kursu
"Ben dört kur aldım, ilk iki kuru Yağmur hoca ile işledik, çok verimli geçiyor. Saatin nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile , hem eğlenip hem öğreniyoruz diyebilirim. Bence her gelen özellikle Yağmur hocadan en az bir kur almalı, emekleri için çok teşekkür ediyorum ❤️❤️"
Hatice Kübranur KOCA tarafından 25.08.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: YÖKDİL
"Ece hocamın güleryüzü, tatlı dili, ilgisi, motivasyonu, sabrı, bitmek bilmeyen enerjisi ile "iyi ki Ece hoca" diyorum. İlk defa aldığım bu kurs ve sıkı çalışma programıyla ilk girişte istediğim puanı elde ettim. Desteğini hiç esirgemeyen her daim yanımızda olan Ece hocama emekleri için binlerce teşekkür...
Pandemiyi online derslerle avantaja çeviren, youtube'da ücretsiz canlı yayınlarla bizlerle destek olan profesyonel bir ekip TAC Dil..."
Hilal İnci tarafından 10.04.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Online Eğitim
"İngilizce öğrenmeye yeni başladım. Karantina döneminde yapılabilecek en kaliteli aktivite bence dil öğrenmek. Online eğitime karşı bir önyargım vardı ancak TAC bu önyargıları benden söküp aldı. Dersler hem eğlenceli hem de verimli geçiyor. Teşekkürler TAC."
Berkcan Gözüdok tarafından 23.11.2020 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce
"arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim şimdi başka arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, birkaç ayda ingilizcemde çok büyük değişim gördüm, öğretmenlerimin hepsi de ayrı ayrı ilgililerdi dersler de çok keyifli ve eğlenceli geçiyor, iyi ki ingilizce kursu için burayı tercih etmişim, çok memnumum."
aysima tekin tarafından 27.10.2020 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Nicky Hoca'nın ingilizce derslerine katildim.
Gerek gramer anlamında gerekse speaking anlamında büyük yol kat ettim. Derslerde çok eğlendik .
Alışkın olduğumuz sistemin çok dışında eğitim aldım.
Şimdi ielts için hazırlanıyorum. Bunda da başarılı olmama yardım edeceklerine eminim .
TAC dil kursuna çok teşekkürler"
Simge Çaldıran tarafından 09.10.2020 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Gerek diksiyonu gerek ders anlatma özverisi ile çok başarılı olan , Senem hocam sayesinde kısa sürede çok yol kat ettim. Dil kursları statüsünde en iyi kurs diyebilirim. Senem hocama çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.."
Burak Yılmaz tarafından 19.01.2020 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç İngilizce
"Bu sene iki çocuğumu taç İngilizce kursana tavsiye üzerine kayıt yaptırdım ilkokul ikinci sınıf öğrencisi oğlumda gözle görülür ilerleme gözlemledim. Emeği ilgisi güleryüzlülüğü ve öğretmenliğini çok iyi bulduğum TİNA BAHRAMİYE çok teşekkürler. Oğluma İngilizceyi sevdirdiği için müteşekkiriz 😊"
Hakan kalay tarafından 29.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: TAC İngilizce Kursu
"TAC'a yeni yazıldım, ve yaklaşık bir ay oldu. Alisa Hocama çok teşekkür ediyorum, kendisi çok sıcakkanlı ve iyi eğitimli bir öğretmen. Alisa Hoca sayesinde büyük aşamalar kaydettim, tekrardan teşekkürler."
Berika Jupiter Küpcük tarafından 28.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Genel ingilizce
"Kızlarım akıllı ve eğitimli olmalırına rağmen İngilizce konusunda her zaman büyük problemleri vardı özellikle ne kadar ingilizce bilseler de konuşamıyorlardı ALİSA hocaları ile yaptıkları dersler sayesinde hiç tereddüt etmeden çok akıcı konuşmaya başladılar"
Rahime Aydoğan tarafından 28.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: YDS KURSU
"Kursa kayıt olmadan önce birden çok yerle görüştüm. Hepsi çok uçuk fiyattaydı bu kursa bütçemize daha uygun olduğu için kaydolmaya karar verdim. Lakin içimde sürekli bir şüphe vardı diğer kurslardan daha uygun fiyatta olduğu gibi eğitimi ya düşük kalite de olursa diye kurs başlayana kadar içim rahat değildi. Sonra hocalarımızın özellikle de Ece Hocamın emeklerini gördükçe hem kursu hem de ders çalışmayı sevmeye başladım. Ece Hocamın sadece İngilizce yönünden değil ayrıca motivasyon yönünden de bize her türlü konuda yardımlarını asla görmezden gelemeyiz. Ne kadar teşekkür etsek azdır iyi ki varsınız hocam.💙🙏🏻"
Sümeyye Sultan Usta tarafından 24.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç Dil Kursu
"A1 kurumu Yağmur hoca ile tamamlamaktayım.Hocamızın bizim için gereğinden fazla derse önem verdiğini görüyorum. Ciddi anlamda ingilizce düzeyini artırdıklarını düşünüyorum.İlgileri için teşekkür ederim."
karahan çakmak tarafından 06.12.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Ben İlkokul 3. sınıftaki Oğlumun Yabancı dile merakından dolayı sadece okuldaki ile yetinmesin, daha iyi öğrensin diye kursa kaydettirdim. Önce alışıncaya kadar biraz zorluk çektik. Ancak zamanla Kurstaki ortama ve öğretmenine iyice alıştı. İlk başlarda zorla kursa getirirken, şu an koşturarak gidiyor. İngilizce konusunda merakı ve öğrenme isteğide arttı. İnşaallah ileride İngilizceyi çok iyi bilen bir birey olacağını düşünüyorum. Tüm TAC dil kursu ailesine ve Özellikle Tina Öğretmenimize teşekkür ederiz."
Zafer ILGIN tarafından 05.09.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç dil kursu
"Başlarken asla tereddüt etmeyeceğiniz hatta hocaların yaklaşımını bir arkadaş olarak görebileceğiniz öğretmenin en eğlenceli halini yaşayabileceğiniz bir kurs . Özellikle konu anlatımları ve her an birebir yardımları ile Öznur Arslan hocamızın desteği size sınav süreci boyunca en güzel moral olacak . Kendine has dipnotları sınava yönelik ekstra sistemli çalışma taktikleri öğrencinin eksiklerini kendi fark edip geri dönüşlerle telafi etmesi çok büyük bir avantaj teşekkür ederim Taç dil teşekkür ederim Öznur hocam iyiki bu kursa gelmişim dedirten bir hoca :))"
Asya Kaya tarafından 30.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Tac dil kursu YDS
"Kursa başlamadan önce İngilizce benim için başlı başına bir problemdi.Ama derslere ilk başladığımızda Öznur hocamızla ilk tanıştığımız andan itibaren İngilizceye olan bakış açım değişti. Onun derslerdeki enerjisi, güler yüzü, samimiyeti sayesinde lise zamanlarında bile öğrenemediğim konuları hiç zorluk yaşamadan öğrendim. Öznur hocanın konuları anlatırken verdiği ince taktikler sayesinde hiç çözemediğim soruları çözmeye başladım. İyiki varsınız Öznur Hocam."
Abdullah Yılmaz tarafından 29.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca-aile birleşimi
"Almanca A.1.1 ve A.1.2 seviyeleri için kaydolduğum kurstan çok memnun kaldım. Süleyman hocamızın ilgi ve tecrübesiyle kısa zamanda Almanca konusunda kendimi daha gelişmiş hissediyorum. Almanca için kurs arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum."
seyma tarafından 12.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"Oldukça iyi bir kurs yeri.Dersi veren görevliler öğrenciler ile ilgileniyor ve konuları iyi anlatıyorlar.Özellikle kurs sonrası konuşma kulübü oldukça faydalı oluyor."
Jasmin Er tarafından 24.06.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Kursa daha önce kayıt olan yakınım vasıtasıyla geldim. İyi ki de gelmişim. A1 sınıfındayım ve oldukça memnunum. Gerek İngilizce konuşma, gerek öğretme stili ile hiçbir problemim olmadı şu zamana kadar kursla ilgili. İki hoca giriyor dersimize ikisiyle de gayet keyifli ve öğretici geçiyor dersler. Özellikle Eda hocadan bahsetmeden olmaz tabi. Öğretmedeki becerisinin yanı sıra "ders daha keyifli hale nasıl getirilir"in tanımıdır kendisi."
Fırat Karabulut tarafından 18.06.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Genel ingilizce
"Daha önce yorumum var fakat yine yazmak istiyorum. Kursumuz muhteşem, o kadar memnunum ki aldığım eğitim bitti ama yeniden başka kurlara kayıt olacağım. En iyi şekilde öğreniyoruz.Her şeyden önce öğrenci ve öğretmek geliyor. Tekrar tekrar yorum yazmak isterik çünkü herkesin burada ki kaliteyi görmesini isterim. Çok teşekkürler TAC ailesi ."
Nazlı Şahin tarafından 10.04.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"TAC Yabancı Dil Kursu benim için çok büyük bir şans özellikle Melih hoca ya çok teşekkür ederim yıllardır çabaladığım ama öğrenemediğim İngilizceyi bana çok kolaylıkla öğretmeye başladı. Aynı zamanda size bir arkadaş dost olarak çok iyi bir insan, o samimi ortam da öğrenmemek mümkün değil.
Hayatımda yaptığım doğru seçimlerden birisi
İyi ki varsınız TAC Ailesi"
Sena Çelik tarafından 29.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce kursu
"Simdiye kadar gittigim en iyi kurs! Bir cok kurs deneyimim oldu ama " birebir ders almak zulum, su eksigim var telafi etmem gerekiyor dediginizde bir ton kem kum ama icraat yok...vs" burada ise ben daha talep etmeden veriyorlar 😍 birebir speaking'ler cok faydali. MELIH hoca bu işin ehli, ogrencinin dilinden anlayip ders modunu mutemadiyen aktif ve enerjik tutmayi beceriyor,bir nevi aranilan kan ;)"
nalan teyran tarafından 13.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.

Siz de yorum yapmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Doğrulandıktan sonra yayınlanacaktır.