TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

Öğrencilerimizin Yorumları

Öğrencilerimizin kurs merkezimizle ilgili yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kurs: İngilizce
"Ben İlkokul 3. sınıftaki Oğlumun Yabancı dile merakından dolayı sadece okuldaki ile yetinmesin, daha iyi öğrensin diye kursa kaydettirdim. Önce alışıncaya kadar biraz zorluk çektik. Ancak zamanla Kurstaki ortama ve öğretmenine iyice alıştı. İlk başlarda zorla kursa getirirken, şu an koşturarak gidiyor. İngilizce konusunda merakı ve öğrenme isteğide arttı. İnşaallah ileride İngilizceyi çok iyi bilen bir birey olacağını düşünüyorum. Tüm TAC dil kursu ailesine ve Özellikle Tina Öğretmenimize teşekkür ederiz."
Zafer ILGIN tarafından 05.09.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç dil kursu
"Başlarken asla tereddüt etmeyeceğiniz hatta hocaların yaklaşımını bir arkadaş olarak görebileceğiniz öğretmenin en eğlenceli halini yaşayabileceğiniz bir kurs . Özellikle konu anlatımları ve her an birebir yardımları ile Öznur Arslan hocamızın desteği size sınav süreci boyunca en güzel moral olacak . Kendine has dipnotları sınava yönelik ekstra sistemli çalışma taktikleri öğrencinin eksiklerini kendi fark edip geri dönüşlerle telafi etmesi çok büyük bir avantaj teşekkür ederim Taç dil teşekkür ederim Öznur hocam iyiki bu kursa gelmişim dedirten bir hoca :))"
Asya Kaya tarafından 30.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Tac dil kursu YDS
"Kursa başlamadan önce İngilizce benim için başlı başına bir problemdi.Ama derslere ilk başladığımızda Öznur hocamızla ilk tanıştığımız andan itibaren İngilizceye olan bakış açım değişti. Onun derslerdeki enerjisi, güler yüzü, samimiyeti sayesinde lise zamanlarında bile öğrenemediğim konuları hiç zorluk yaşamadan öğrendim. Öznur hocanın konuları anlatırken verdiği ince taktikler sayesinde hiç çözemediğim soruları çözmeye başladım. İyiki varsınız Öznur Hocam."
Abdullah Yılmaz tarafından 29.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca-aile birleşimi
"Almanca A.1.1 ve A.1.2 seviyeleri için kaydolduğum kurstan çok memnun kaldım. Süleyman hocamızın ilgi ve tecrübesiyle kısa zamanda Almanca konusunda kendimi daha gelişmiş hissediyorum. Almanca için kurs arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum."
seyma tarafından 12.07.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"Oldukça iyi bir kurs yeri.Dersi veren görevliler öğrenciler ile ilgileniyor ve konuları iyi anlatıyorlar.Özellikle kurs sonrası konuşma kulübü oldukça faydalı oluyor."
Jasmin Er tarafından 24.06.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Kursa daha önce kayıt olan yakınım vasıtasıyla geldim. İyi ki de gelmişim. A1 sınıfındayım ve oldukça memnunum. Gerek İngilizce konuşma, gerek öğretme stili ile hiçbir problemim olmadı şu zamana kadar kursla ilgili. İki hoca giriyor dersimize ikisiyle de gayet keyifli ve öğretici geçiyor dersler. Özellikle Eda hocadan bahsetmeden olmaz tabi. Öğretmedeki becerisinin yanı sıra "ders daha keyifli hale nasıl getirilir"in tanımıdır kendisi."
Fırat Karabulut tarafından 18.06.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Genel ingilizce
"Daha önce yorumum var fakat yine yazmak istiyorum. Kursumuz muhteşem, o kadar memnunum ki aldığım eğitim bitti ama yeniden başka kurlara kayıt olacağım. En iyi şekilde öğreniyoruz.Her şeyden önce öğrenci ve öğretmek geliyor. Tekrar tekrar yorum yazmak isterik çünkü herkesin burada ki kaliteyi görmesini isterim. Çok teşekkürler TAC ailesi ."
Nazlı Şahin tarafından 10.04.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"TAC Yabancı Dil Kursu benim için çok büyük bir şans özellikle Melih hoca ya çok teşekkür ederim yıllardır çabaladığım ama öğrenemediğim İngilizceyi bana çok kolaylıkla öğretmeye başladı. Aynı zamanda size bir arkadaş dost olarak çok iyi bir insan, o samimi ortam da öğrenmemek mümkün değil.
Hayatımda yaptığım doğru seçimlerden birisi
İyi ki varsınız TAC Ailesi"
Sena Çelik tarafından 29.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce kursu
"Simdiye kadar gittigim en iyi kurs! Bir cok kurs deneyimim oldu ama " birebir ders almak zulum, su eksigim var telafi etmem gerekiyor dediginizde bir ton kem kum ama icraat yok...vs" burada ise ben daha talep etmeden veriyorlar 😍 birebir speaking'ler cok faydali. MELIH hoca bu işin ehli, ogrencinin dilinden anlayip ders modunu mutemadiyen aktif ve enerjik tutmayi beceriyor,bir nevi aranilan kan ;)"
nalan teyran tarafından 13.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca - aile birleşimi
"yeni bir dil öğrenmenin çok zor olduğunu bilerek almanca derslerine giriyordum. geçtiğimiz iki hafta içinde bile süleyman hocamın eğlenceli ve etkili ders anlatımı sayesinde çok daha verimli dersler geçiriyoruz."
Beyza Aka tarafından 08.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca - Aile Birleşimi
"Tac dil kursuna ve ayrica Suleyman hocaya cok cok tesekkur ederim almanca kursuna geldigim icin cok memnunum bugun a1 sertifikami aldim bunda en buyuk pay suleyman hocanindir her zaman yardimci oldugu icin tesekkr ederim"
eral yeşilyurt tarafından 06.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca - aile birleşimi
"Almanca dil kursuna yeni başlamama rağmen memnun kaldım. Süleyman hocamız ilgili ve tecrübeli. Almanca öğrenmeyi düşünüp kurs arayanlara tavsiye ederim."
Neşe AYDIN tarafından 06.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: almanca
"ALMANCA KURSU için ANKARA da özellikle çalışanlara uygun saat programları sunulabilen zaman probleminiz de var ise ve kısa sürede öğrenmek istiyorsanız gidebileceğiniz en iyi kurs diyebilirim.
Ben Tac dil kursuna B2 seviyesinde öğrenmek için devam ediyorum A1.1 ve A1.2 bölümünü SÜLEYMAN hocadan aldım kendisine çok çok teşekkür ediyorum, öğretme konusunda çok deneyimli ve başarılı. A2 seviyesinde şimdi NUR hoca ile devam ediyoruz NUR hocada aynı şekilde çok çok deneyimli ve başarılı...Dersleri konu işleyişlerde sabırla öğrenmemiz için çok destekleyici.Derslere gelemediğiniz zamanlar yada anlamadığınız konular olur ise kurs boyunca sınırsız etüd imkanınız olabiliyor .ALMANCA öğrenmeniz için SÜLEYMAN HOCAYI VE NUR HOCAYI şiddetle öneririm.
İkiside ilgili ve sevgi dolular sürekli öğretme isteği içindeler hiç pes etmiyorlar her seferinde size bu kursa iyi ki gelmişim iyi ki ALMANCA yı burda öğreniyorum dedirtebiliyorlar bu da sizi ALMANCA öğrenmekten uzaklaştırmıyor pes etmiyorsunuz ,biliyorsunuz ki herhangi bir dili öğrenmek zaman gerektiriyor bazı kalıplar yavaş yavaş oturuyor ve bunun için de sabır ve pes etmemek gerekli."
SEVİL GENÇAY tarafından 03.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce - ispanyolca
"Hem İngilizce hem de ispnayolca dersi alıyorum.Hocaların hepsi çok ilgili ve gerçekten aradığınız cevapları tam anlamıyla alabiliyorsunuz.İngilizce için Türk hocalardan özellikle Servet ve Melih hoca çok iyiler ve kendi eğitim tarzları var.Yabancı hocalardan ise Alisa ve Tamar hocanın ders anlatımları speaking clubları çok iyi ve bu hocalar çok donanımlı.İspanyolca için ise Juan hoca giriyor derse.Juan gayet samimi ve dersi anlatırken onu yaşıyor."
İsmail Kaplan tarafından 01.03.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: hazırlık atlama
"Bundan önce gittiğim dil kurslarıyla yakından uzaktan alakası yok. Ankara’da daha iyisine denk gelmedim. Hocaları olsun yönetim kadrosu olsun tamamen eğitim odaklı, diğer yerler gibi olaya ticari bakmayan bir kurum. Hocaları gerçekten üst düzey. Öğrenciye ilgi alaka muhteşem. Gerçekten bir şeyler öğretmek için çaba sarfediyorlar. Gerçekten dil öğrenmek istiyorsanız, eğitim istiyorsanız eğer,Ankara’da başka bir yere bakmayın derim."
Berkay FİDAN tarafından 28.02.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"Bir kaç farklı kurs ile görüştüm fiyat konusunda ucuz olması hem güzeldi hemde korktum ama başladıktan sonra herşeyin gayet iyi güzel olduğunu anlayacaksınız. Bireysel eğitimleri istediğiniz kadar alabiliyorsunuz ve sizin dil egitiminizi gerçekten onemseyen ve destekleyen bir kurum herşeyiyle güzel Kıvanç Beye sonsuz teşekkürler"
Özgür Kordak tarafından 20.02.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce kursu
"In Turkey, there is a little prejudiece against English courses.At first , I was a little worried about it.But I feel vey lucky right now. Because this course is not money oriented, it is education oriented.English which I couldn't learn in 8 years, I learned through Melih teacher and Alisa teacher in 3 months. Thank you very much .I'm grateful :)

Türkiye'de, İngilizce kurslarına karşı biraz önyargı var. İlk başta biraz endişeliydim, ama şu an çok şanslı hissediyorum. Çünkü bu kurs para odaklı değil, eğitim odaklı. 8 yıldır öğrenemediğim ingilizceyi, Melih hoca ve Alisa hoca sayesinde 3 ayda öğrendim.Çok teşekkür ederim. Müteşekkirim :)"
emine kösek tarafından 12.02.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: genel ingilizce
"Ben lise öğrencisiyim ve bu İngilizce kursunu daha erken yaşta keşfettiğim için çok mutluyum.Sistemleri tamamen öğrencinin eğitimine odaklı. Verimli bir kurs olması için ellerinden geleni en iyi şekilde yaparak öğrencilerini destekliyorlar.Speaking clubları, yabancı ve Türk öğretmenleri, etüt sistemleri ile kısa sürede akılda kalıcı, akıcı,konuşma garantili bir dil eğitimi sağlıyorlar.Öğretmenlerinin ve idarenin ilgisi çok güzel.Özellikle Melih ve Alissa öğretmen gerçekten işlerini diğer öğretmenlerin de yaptığı gibi çoook güzel yapıyorlar.Kesinlikle İngilizce'ye e ilginiz ve sevginiz vee dolayısıyla başarınız artacaktır."
buse ulus tarafından 12.02.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: TOEFL
"TAC ingilizce kursu gittiğim bir çok ingilizce kursundan daha farkli ve daha iyi özellikle öğrenci ile olan bire bir diyaloglar ve öğrenci takip sistemleri ile başarıya ulasmamak neredeyse imkansız bir durum özellik temel seviye Readingleri anlamazken suan TOEFL Readingleri okuyup anlıyorum. Bu süreçte gercekten destegini asla benden esirgemeyen ve gördüğüm en iyi ingilizce öğretmeni olan Servet YAVAS'a çok tesekkur ederim.Gercekten uzun zaman sonra bulduğum en iyi yabancı dil kursu ve düzenli olarak yapılan Speaking Clublar toplum içinde konusma ve ozguven artmasına yardımcı oluyor."
Mustafa Kemal Yiğitoğlu tarafından 23.01.2019 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: IELTS kursu
"IELTS sınavına hazırlanmak için bir kaç kurs araştırdıktan sonra Taç Dil Kursuna kayıt yaptırmaya karar verdim. Seviye belirlendikten sonra eğitim konusunda ve öğrenciye yaklaşım konusunda çok tecrübeli bulduğum Servet Hoca ile çalışmaya başladım kendisinin çalıştırma tekniği ve yönlendirmeleri benim için çok faydalı oldu bunun yanında ekstra farklı hocalardan konuşma dersleri aldım. Kurs ve Servet hoca başta olmak üzere Elif, Melisa ve Tülay hocaya gösterdikleri ilgi için buradan teşekkür ederim."
mehmet emin eminoğlu tarafından 18.01.2019 tarihinde gönderilmiştir.

Siz de yorum yapmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Doğrulandıktan sonra yayınlanacaktır.