TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

Öğrencilerimizin Yorumları

Öğrencilerimizin kurs merkezimizle ilgili yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kurs: YKS online eğitim
"Hakkı hocam,Gözde hocam en başta olmak üzere bütün kamp ailesine çok teşekkur ederim.Benim hocam youtube videolarından denk gelmistim iyi ki de gelmişim ve sonradan bu güzel aileye dahil olduğum için çok şanslıyım.Bundan sonra da tüm arkadaslarima tavsiyem olacaksınız sizleri seviyorummm ♡♡"
Maryam Vergili tarafından 20.06.2022 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: taç dil a2
"Taça 4 ay önce yazıldım Tina Hoca ile denk gelişimizden çok memnunum hem iyi bir eğitimci hem arkadaş kedisinden çok memnunum,
Teşekkürler"
GİZEM MARANGÖZ tarafından 24.05.2022 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: sınavkampı
"ingilizce yi ,ece hocam ve hakkı hocam sayesinde sevip öğrendim .. kendilerini keşfetmeden önce.. bir çok dil kursuna online üye olup paralar döktüm ama hiç bir sonuç alamadım..aksine dahada karamsar olup iyice ingilizceden soğumuştum.. ingilizceyi sıfırdan ve tek tek bir ilk okul öğrencisine anlatır gibi defalarca ve sabırla anlatıyorlar..güler yüzleri ve sıcak samimiyetleri hiç eksik olmuyor.. sürekli temas halinde olup, sorularımıza sıkılmadan anında cevap veriyorlar..çok uygun fiyata bir dünya şeyi 4-5 yıllık kurs bilgisini 3-4 ayda öğretiyorlar .. kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.."
rıdvan açar tarafından 13.04.2022 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce
"kurumsal bir firma arayışı ile çıktığım yolda en doğru, uygun yöntemleri ve gerçekçilikleri ile nihayetinde taç ile tanıştım. eğitime A1 seviyesinden doğru temeller atarak konuşma isteği ile başladım. en başından beri ana dilimizin ve ingilizcenin farklarını en doğru şekilde anlatan, bizi sürekli konuşturan her ders sonunda mutlak ilerleme ile derslerimizi sonlandıran, konuşmak, kendini ifade etmek hatta bir konuda sunum yapabilme özgüvenini veren SAVTEKİN hocaya çok teşekkür ederim. İngilizceyi tam öğrenmek ve unutulamayacak şekilde anlayarak öğrenmek isteyen herkes SAVTEKİN hocanın derslerini denemeli :)"
BURCU AYDIN tarafından 21.03.2022 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce kursu
"Tac yabancı dil kursu benim için çok büyük bir şans özellikle Savtekin hocaya çok teşekkür ederim eğer İngilizce kursu arıyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğim bir yer"
Ahmet arda tarafından 22.11.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Yağmur hocanın güler yüzü, birebir ilgisi, dersle ilgili dönüşleri ve sabrıyla süreçten çok büyük fayda sağladım ve verim aldım. Teşekkür ediyorum tac dil kursuna ve yağmur hocanın emeğine."
Berfun Küpeli tarafından 02.10.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Yeni başlamış olmama rağmen güzel yol katettigime inanıyorum hemen olmayacağını hızlı konuşamayacağımi anlamış oldum sanirim bunun için biraz daha zaman var ama bundan sonraki hayatımda ingilizce kapsamında TAC dil kursu yanımda olacagina inanıyorum ve inşallah da öyle olur."
Tuğba pehlivan tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce Kurs
"Online A1 ve A2 seviyelerini aldım.Malesef zamanım olmadığı için devam edemeyeceğim şimdilik.Çok memnun kaldım.İyi ki Tac Dil Kursu'nu tercih etmişim.Nikky Hoca harika .Umarım tekrar devam ettiğimde yine karşılaşırız.Dersler online olmasına rağmen çok verimli ve eğlenceli.Teşekkürler"
Hatice Taşkın tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce
"Yeni başlamış olmama rağmen güzel yol katettigime inanıyorum hemen olmayacağını hızlı konuşamayacağımi anlamış oldum sanirim bunun için biraz daha zaman var ama bundan sonraki hayatımda ingilizce kapsamında TAC dil kursu yanımda olacagina inanıyorum ve inşallah da öyle olur."
Tuğba pehlivan tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Genel İngilizce
"Birçok eksiğim olduğunu bilerek büyük bir endişe ile başlamıştım. çok fazla verim alarak ve endişesiz devam ediyorum."
Hande ATMACA tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: İngilizce Kursu
"Nikky hoca ve Tina hocayla dersler çok verimli ve eğlenceli geçiyor derslerde konuşma odaklı olduğu için konuşmanız ilerliyor eğer derslerde bilmediğiniz kelimeleri not alıp ezberlerseniz dahada verimli olur."
Kader tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç dil
"Yaz dönemini değerlendirmek adına katıldım a1 a2 aldım memnun kaldim"
Yuksel avci tarafından 27.09.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç yabancı dil kursu
"Ben dört kur aldım, ilk iki kuru Yağmur hoca ile işledik, çok verimli geçiyor. Saatin nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile , hem eğlenip hem öğreniyoruz diyebilirim. Bence her gelen özellikle Yağmur hocadan en az bir kur almalı, emekleri için çok teşekkür ediyorum ❤️❤️"
Hatice Kübranur KOCA tarafından 25.08.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Taç Yabancı Dil Kursu
"Kayıt olduğum ilk günden beri ilgi ve alaka muhteşemdi. Yağmur hoca sayesinde İngilizceyi sevdim ve başarmak için elimden geleni yaptım sayesinde bu yolda bana destek olduğu için yağmur hocama çok minnettarım…"
Gözde Çat tarafından 25.08.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Tac ingilizce
"Şimdiye kadar örnek aldığım insanlardan birisiniz. Sadece harika ve yetenekli bir öğretmen değil, aynı zamanda öğrencileriniz için bir rol modelsiniz. Çok teşekkür ederim Yağmur Hocam."
kadir inan tarafından 08.05.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: TAC dil kursu
"Ingilizce öğrenmeye karşı çok fazla ön yargım vardı. Fakat Yağmur hocanın kendine özgü öğretim yöntemleriyle ıngilizce öğrenmeye karşı tüm ön yargınız kırılıyor."
Gülistan İnan tarafından 08.05.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce
"Pandemi dolayısıyla online eğitimden şüphelerim vardı fakat yağmur hoca sayesinde birçok şey öğrendim. Bize sabırla sıkılmadan bir şeyler öğretmek için çabalıyor. A1 seviyesinde olmama rağmen anlatış şekli, verdiği egzersizler ve ödevler bana çok şey öğretti. Ona teşekkür ediyorum. :);"
Şevval çekiç tarafından 26.04.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: YÖKDİL
"Ece hocamın güleryüzü, tatlı dili, ilgisi, motivasyonu, sabrı, bitmek bilmeyen enerjisi ile "iyi ki Ece hoca" diyorum. İlk defa aldığım bu kurs ve sıkı çalışma programıyla ilk girişte istediğim puanı elde ettim. Desteğini hiç esirgemeyen her daim yanımızda olan Ece hocama emekleri için binlerce teşekkür...
Pandemiyi online derslerle avantaja çeviren, youtube'da ücretsiz canlı yayınlarla bizlerle destek olan profesyonel bir ekip TAC Dil..."
Hilal İnci tarafından 10.04.2021 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: Online Eğitim
"İngilizce öğrenmeye yeni başladım. Karantina döneminde yapılabilecek en kaliteli aktivite bence dil öğrenmek. Online eğitime karşı bir önyargım vardı ancak TAC bu önyargıları benden söküp aldı. Dersler hem eğlenceli hem de verimli geçiyor. Teşekkürler TAC."
Berkcan Gözüdok tarafından 23.11.2020 tarihinde gönderilmiştir.
Kurs: ingilizce
"arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim şimdi başka arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, birkaç ayda ingilizcemde çok büyük değişim gördüm, öğretmenlerimin hepsi de ayrı ayrı ilgililerdi dersler de çok keyifli ve eğlenceli geçiyor, iyi ki ingilizce kursu için burayı tercih etmişim, çok memnumum."
aysima tekin tarafından 27.10.2020 tarihinde gönderilmiştir.

Siz de yorum yapmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Doğrulandıktan sonra yayınlanacaktır.