TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

ALMANCA DİL KURSU

TAC Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - ALMANCA DİL KURSU

TAC YABANCI DİL KURSU'NDA

YOĞUN EĞİTİM PROGRAMLARI İLE ALMANCA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY!


Türkiye’de 1000’den fazla Alman şirketi bulunmaktadır ve her yıl 3 milyonu aşkın Alman turist Türkiye’yi ziyaret etmektedir. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır. Yüksek öğrenim açısından Almanya cazip bir ülkedir. Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dildir. Almanca bilerek, 100 milyon Avrupalı ile ana dilinde konuşulabilir.(Almanca aile birleşimi kursu  Ankara) (Goethe A1 sınavı kursu)

Almanca bilenler için Almanya’da yüksek öğrenim çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Almanya’daki Türk göçmenler sayesinde Almanya ile Türkiye arasında kişisel bağlar çok yoğundur. Almanca bilgisi bir arada yaşamayı kolaylaştırmaktadır. Yabancı dil bilgisi kültürel, entelektüel ve mesleki ufku genişletir ve farklı kültürlere anlayışla yaklaşılmasını sağlar. Halen Türkiye’de olan ve Almanya’da yaşayan biriyle evlendikten sonra Almanya’da ikamet etmek (Aile Birleşimi) isteyen vatandaşlarımız A1 düzeyinde Almanca bilgisine sahip olmak zorundadırlar.(Almanca kursu ankara)(Almanca Goethe aile birleşimi sınavına hazırlık)

Bu nedenlerden dolayı Almanca bilgisi sizleri gerek profesyonel yaşamınızda gerekse sosyal yaşamınızda diğerlerinden farklı kılacağı tartışılmazdır. Biz de bu nedenle siz öğrencilerimize hedeflemiş olduğunuz bu farklılığa ulaşmanızda hem programımız hem öğretim metotlarımız hem de branşlarında uzman öğretmenlerimiz ile yardımcı olmayı amaçladık.(Telc sınavına hazırlık kursu)

Almanca Kursu Ankara araştırmalarınızda sizleri bir adım daha ileriye taşıyacak eğitim kurumumuzun Almanca kursları bilgilendirme sayfasındasınız. TAC AlmancaDil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Almanca eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Almanca ya da iş Almancasını öğretmeye yöneliktir. Almanca dil kursu Ankara eğitimlerimiz tüm öğrencilerimiz için Ankara’da en profesyonel ve yetkin eğitimler sunmaktadır.

Almanca Kursu Ankara İçeriği

Ankara Genel Almanca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren TAC Almanca Kursu’nda; Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. TAC Yabancı Dil Kursu; Almanca bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile sizlere eğitim vermektedir. ( Goethe sınav takvimi)

En iyi Almanca Kursu Ankara Materyalleri

Eğitiminiz süresince Menschen Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.(Idata başvuru merkezi) (Almanca sertifikası)

Ankara Almanca Kursu Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• Almanca A1 Kursu -Grundstufe-1
• Almanca A2 Kursu A2-Grundstufe-2
• Almanca B1 Kursu -Mittelstufe-1
• Almanca B2 Kursu -Mittelstufe-2
• Almanca C1 Kursu -Oberstufe-1
• Almanca C2 Kursu -Oberstufe-2

Kurs takvimi için; kizilaytacdil.com/kurs-takvimi

Ankara Almanca Dil Kursu 2022

TAC İngilizce Dil Kursu en iyi Ankara Almanca dil kursu kapsamında hem grup dersleri hem özel dersler vermekteyiz. Almanca kursu fiyatları analizi yaparken seçeceğiniz derslerin grup veya özel eğitim olması fiyatları etkilemektedir. Özel dersler, kişiye özel atanan eğitmen, öğrencinin eksik veya geliştirilmesi gereken yönlerine özel programlar, özel saatler gerektirdiğinden grup dersleri daha uygun fiyatlara gelmektedir.

Fiyat bilgisi için; kizilaytacdil.com/kampanyalar/almanca--kursu

Birebir Almanca Özel Dersler / VIP

Almanca Özel Ders İçeriği

TAC İngilizce Yabancı Dil Okulu birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Almanca Özel Derse Kimler Katılabilir?

Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.

Almanca Özel Derslerin Amacı

Önce ihtiyaç analizi yapılır ve kişinin amacı ve ihtiyacı belirlenir, Seviye Tespit Sınavına (STS) katılarak hangi seviyede başlayacağı belirlenir ve son olarak kişinin amacına nasıl bir eğitim programı ile ve ne kadar sürede ve yoğunlukta ulaşabileceğini planlayarak kişiye özel bir program oluşturulur.

Almanca Özel Ders Materyalleri

Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Almanca Özel Ders Programın Süresi

Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

Almanca hangi ülkelerde konuşulur?

Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, İsviçre, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Rusya, Belçika, Lüksemburg, Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Fransa, İsrail, İtalya, Kazakistan, Namibya ve Amerika.

Önemli Bilgiler:

En iyi Ankara Almanca Kursları eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan TAC İngilizce ,Yabancı Dil Okulu, Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır.