TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

TURKISH AMERICAN COUNCIL KIZILAY

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - Kızılay TAC Yabancı Dil Kursu

 

KIZILAY TURKISH AMERICAN COUNCIL

(TAC) YABANCI DİL KURSU'NA HOŞGELDİNİZ!

 

 

TAC Kolejleri ve Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursları’nın köklü eğitim geleneğini yaşatan KIZILAY TAC Yabancı Dil Kursu, hızlı, etkin ve sonuç odaklı öğretim sistemi ile yabancı dil eğitiminde fark yaratmak üzere kurulmuştur.

KIZILAY TAC Yabancı Dil Kursu olarak bizim en büyük kaygımız, öğrencilerimizin dil öğrenmekten korkmamalarını, o dilde düşünüp konuşabilir hale gelmesini sağlamaktır. Biz biliyoruz ki, dil öğrenmek çaba gerektirir ve bu çaba için güçlü bir motivasyona ihtiyaç vardır. Sizi buna teşvik etmek ve cesaretlendirmek için güçlü eğitim kadromuz ve etkin eğitin sistemimiz ile her zaman buradayız.

KIZILAY TAC Yabancı Dil Kursu programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dil bilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve eğitimleriacakları en önemli kelimeleri öğrenirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler.

KIZILAY TAC Yabancı Dil Kursu programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat, öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Yabancı dil eğitim programları, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursları’nda Avrupa Konseyi tarafından 2012. R004 onay kodu ile akredite edilen Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi uygulanır.