TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

YKS-DİL KURSU

HAKKI ŞAHİN İLE YKS DİL KURSU- ANKARA YKS DİL KURSU- ANKARA YKS DİL- İNGİLİZCE KURSU- YKS DERHANESİ-YDT KURSU-ANKARA YDT KURSU-YABANCI DİL SINAVI-TYT-AYT

YKS-DİL’ E HAKKI HOCA İLE  HAZIRLAN!

TAC Dil Kursu’nun "Ankara YKS-DİL kursu  Ankara YDTkursu" Programına Kimler Katılabilir?

  • Üniversite sınavına dil bölümünden girmeye karar veren 10. sınıf öğrencileri,
  • 11. sınıfta olup dil bölümünü seçerek hedefini YKS-DİL olarak belirleyenler,
  • Liselerdeki dil bölümlerinde okuyan ve “dilci” diye tabir edilen 12. sınıf öğrencileri,
  • Liseden mezun olmuş ve üniversitede dil bölümünde okumak isteyenler.

TAC Dil Kursu’nda "YKS-DİL YDT kursu Ankara" Derslerini Kimler Anlatır?

ANKARA KIZILAY TAC İNGİLİZCE KURSU YKS-DİL kursu  YDT kursu Ankara  hazırlık gruplarında dersler, HAKKI HOCA, ECE HOCA, MELİH HOCA koordinasyonunda,bu alanda kitap yazmış, konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli uzmanlar tarafından verilmektedir. TAC Dil Kursu’nun çekirdek kadrosunu oluşturan bu isimler tüm gün boyunca kurs merkezinde bulunarak sadece ders saatlerinde değil, ders saatleri dışında da öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, öğrencilerimiz eğitim süreleri boyunca hafta içi günlerde 09:00 – 21:40 ve hafta sonları 09:00 – 18:30 saatleri arasında kursumuzda verimli bir çalışma ortamı ve sürekli erişebilecekleri öğretmen desteği avantajıyla çalışmalarını sürdürürler.

ANKARA KIZILAY TAC İNGİLİZCE Kursu’nda "YKS-DİL Ankara YDT kursları " Grupları Neye Göre Oluşturulur?

YKS-DİL kursu (YDT kursu Ankara) grupları 11. sınıf, 12. sınıf ve Mezunlar olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Henüz okullarına devam etme zorunlulukları devam eden 11 ve 12. sınıf öğrencileri hafta sonları ve hafta içi akşam yapılan derslerle sınava hazırlanırken, mezun olmuş ve okula devam zorunlulukları bulunmayan öğrencilerimiz hafta içi sabah planlanan kurslarda eğitim görür.

ANKARA KIZILAY TAC DİL KURSU, "YKS-DİL (YDT)" Gruplarında Nasıl Bir Eğitim Programı Uygular?

 Ankara YKS-DİL Kursu  öğrencileri, YDS ve YÖKDİL sınavlarında da başarıyla uyguladığımız “Ön Hazırlık” eğitimiyle TAC DİL KURSU’NDA YKS-DİL kursu tavsiye hazırlık sürecine başlar. Kolaydan zora doğru ilerleyen  “Okuduğunu Anlama ve Kelime” odaklı bu ön hazırlık eğitimi sayesinde öğrencilerimiz kelime dağarcıklarını genişletir, cümle yapılarını analiz edebilecek kadar dil bilgisi öğrenir ve doğru yorumlama becerilerini geliştirerek bir üst seviyeye hazır hale gelirler.

Ön Hazırlık eğitiminde  öğrencilerimiz yoğun bir biçimde ve eş zamanlı olarak “Dil Bilgisi”, “Okuduğunu Anlama – Kelime – Çeviri” ve “Soru Tipleri” odaklı eğitimlerimizle çalışmalarına hız verirler. Binlerce soru çözerek YKS-DİL Kursu ankara fiyat soru tipleri konusunda artık ustalaşan öğrencilerimiz sona doğru çözdükleri gerçek sınav tadında özgün denemelerle  ve soru çözümlerimizle rakiplerini her yönden iyice tanır hale gelerek süreci sonlandırırlar.

 

TAC Dil Kursu "YKS-DİL kursu Ankara(YDT)" Programlarında Kaç Saat Ders Yapılır?

TAC Dil Kursu ANKARA YKS-DİL Kursu  gruplarında 250 saati aşan yüzyüze eğitimimizin yanı sıra, soru çözüm gruplarında, kelime sınıflarında, online ve yüzyüze deneme çözümleri ile dolu dolu bir dönem geçirmektedirler.  

Detaylı Bilgi İçin; https://wa.me/905367717996

EĞİTİM SÜRESİ BOYUNCA;

Öğrencilerimiz grup derslerinin yanı sıra sınırsız birebir telafi dersleri ve soru çözüm dersleri yapma imkanına sahiptir, ayrıca kayıtlı oldukları program dahilinde Whatsapp ve Telegram soru çözüm grubu üzerinden diledikleri zaman hocalarımıza ulaşıp yapamadıkları soruları çözdürebileceklerdir.

DERS MATERYALLERİ:

-30 DENEME

- ÜCRETSİZ YAYINLAR

-HAKKI ŞAHİN, ECE BUDAK VE MELİH GÖÇER TARAFINDAN HAZIRLANAN SON SINAV SİSTEMİNE UYGUN EKSTRA MATERYALLER

-KELİME POSTERLERİ

-WHATSAPP VE TELEGRAM SORU ÇÖZÜM GRUBU

-SINAVLAR ÖNCESİ SORU ÇÖZÜM KAMPLARI

-YKS'de ONLINE VE OFFLINE SORU ÇÖZÜM VE KONU ANLATIM DESTEĞİ

-SINIRSIZ ETÜT İMKANI