TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

TESOL SERTİFİKA

Bu sertifika ile hem Türkiye' de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz.

 

TESOL - İNGİLİZCE EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKASI

Bu sertifika ile hem Türkiye' de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz!

Program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

TESOL Sertifika programımız;

  • Uluslararası tanınırlığı ve geçerliliği  olan bu program, Türkiye'nin en güvenilir TESOL eğitim merkezinden yapılır ve 10 modüle karşılık gelen ders içeriğinden oluşur.

  • Katılımcıların yerine getirmeleri gereken görevler, alanlarında uzman danışman eğitmenler tarafından sürekli olarak takip edilir ve program süresince düzenli olarak değerlendirilir.

  • Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar biri eğitimlerini diğeri de öğretmenlik uygulamalarını belgeleyen iki sertifika almaya hak kazanırlar. Yalnızca Türkiye’de değil, anadili İngilizce olmayan tüm ülkelerde öğretmenlik yapma fırsatı sunan TESOL sertifikası öğretmenlik kariyerinde fark yaratmak isteyen öğretmenler için büyük önem taşır.

  • TESOL belgeli kişiler Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm kolejlerde, dil kurslarında, özel öğretim kurslarında ve anaokullarında ‘’USTA ÖĞRETİCİ’’ olarak görev almaktadır.

  • Ayrıca yüzlerce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı kreşler ve çocuk kulüpleri bulunmaktadır. Her biri, branş dersi adı altında İngilizce eğitimini saatlik yada tam zamanlı olarak gerçekleştirmektedir. Bu şartlar altında İngilizce bölümü mezunu olmayan, üniversiteyi bitirmiş birçok kişiye iş fırsatı sunulabilmektedir.

  • B2 seviyesine sahip herkes kurumumuzca yapılacak seviye tespit sınavına katılarak TESOL eğitimlerine başlayabilir.

  • TESOL eğitim programı ücretimiz 1711 TL'dir. PEŞİN FİYATINA KREDİ KARTINA 6 TAKSİT  YAPABİLİRSİNİZ