TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

RUSÇA DİL KURSU

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - RUSÇA DİL KURSU

TAC YABANCI DİL KURSU'NDA 

YOĞUN EĞİTİM  PROGRAMLARI İLE RUSÇA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY!

 

     Alanında uzman eğitim kadrosuyla yoğun bir dil eğitimi alarak başarınızı TAÇ'landırabilirsiniz. İki ay boyunca yabancı hocalarla, yuvarlak masa etrafında, özgün eğitim metotlarıyla, seviyenize uygun alacağınız Rusça eğitimi ile iki seviye birden ilerlemek mümkün.

Rusça, 21. yüzyılın en etkili dillerinden birisidir. 300 milyona yakın insanın konuştuğu ve Birleşmiş Milletler'in resmi dillerinden olan Rusça, Türkiye ile ticari ve diplomasi ilişkileri sebebiyle de hem ülkemizde hem dünyada büyük önem arz etmektedir. Alfabe sisteminin tamamen farklı olmasından dolayı öğrenmeye başlayanları korkutsa da iyi bir temel eğitim ile aslında zor olmadığı görülecektir. 

Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak bizim temel hedefimi, dil eğitiminde fark yaratmak ve öğrencilerin kendilerini mümkün olan en kısa zamanda en hızlı şekilde geliştirmesini, o dili konuşabilir hale gelmesini sağlamaktır. Yuvarlak masa etrafında tamamı anadili Rusça olan eğitmenlerle yeni ve etkin eğitim metotları kullanılarak hazırlanan programlarımız ile Rusça öğrenmek artık çok kolay. 

Temel seviyeden itibaren ileri seviyeye kadar eğitimlerimize, tamamen yabancı eğitmenler ile yuvarlak masa sınıf sisteminde devam ediyoruz. Hafta içi veya hafta sonu iki gün olmak üzere, saban/öğlen/akşam gruplarımıza ve bu ana ders eğitimine ek olarak haftada 6 gün yabancı eğitmenlerle kelime, dil bilgisi, okuma, dinleme, konuşma pratikleri yapıyoruz.

4’er haftalık kur sistemimiz ve haftanın her günü pratik eğitimlerle desteklenen programımız sayesinde, öğrencilerimizin motivasyon kaybı yaşamadan dil öğrenme sürecini hızlandırmı amaçladık. Ayrıca, ömür boyu speaking club’a (Konuşma Pratik Sınıfı) katılım hakkı ile istediğiniz her zaman pratik yapabileceksiniz.

Her öğrencimize kendini Avrupa Birliği standartlarında değerlendirebilmesi için Avrupa Dil Portfolyosu verilir. Bu Dil Pasaportu, belirli dönemlerde değişik dillerdeki yeterliliğinizle ilgili genel bilgileri içerir. Biçimsel nitelikleri ve kendini değerlendirme kayıtlarını tutarak önemli dil ve kültürler arası öğrenme deneyimleri ile dil yeterliliklerini / becerilerini tanımlar. Avrupa Konseyi tarafından önerilen Standart Pasaport (16 yaşından büyükler için Avrupa Dil Portfolyosu) tüm Avrupa’da denklik ve serbest dolaşım süreçlerini kolaylaştırır.

Eğitim süresi boyunca kurlar arasında dinleme, okuma, yazma ve konuşmanızı ölçen ara sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavlarda başarısız olan öğrencilere, devam durumlarına bakılarak ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir.

Eğitimlerimize katılan öğrencilerimize birçok sertifika programını ücretsiz vermekteyz. (ISO 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Eğitimi, Risk Analizi Eğitimi, İnsan Kaynakları Eğitimi, Pazarlama Teknikleri Eğitimi, İleri Satış Teknikleri, Mülakat Teknikleri Eğitimi).

Rusça Kursu Ankara

TAC İngilizce Yabancı Dil Kursu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 4 kurluk Rusça dil kursu eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Rusça ya da iş Rusçasını öğretmeye yöneliktir. Rusça Kursu Ankara

Rusça Kursu İçeriği

Genel Rusça kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren TAC İngilizce Yabancı Dil Kursu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. TAC Yabancı Dil Kursu  yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını uluslararası standartlara uygun bir içerikle sunmaktadır.

Rusça Kurs Seviyeleri

Toplam 4 seviyeden oluşmaktadır.
• A1-Breakth Roukh Level
• A2-Wastage Level
• B1-Thereshold Level
• B2-Vantage Level,

Kurs Takvimi İçin; kizilaytacdil.com/kurs-takvimi

Fiyat Bilgisi İçin; kizilaytacdil.com/kampanyalar/rusca--kursu

Birebir Rusça Kursu İçeriği

TAC İngilizce Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Birebir Rusça Kursuna Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler.

Birebir Rusça Kursunun Amacı

Önce ihtiyaç analizi yapılır ve kişinin amacı ve ihtiyacı belirlenir, Seviye Tespit Sınavına (STS) katılarak hangi seviyede başlayacağı belirlenir ve son olarak kişinin amacına nasıl bir eğitim programı ile ve ne kadar sürede ve yoğunlukta ulaşabileceğini planlayarak kişiye özel bir program oluşturulur.

Birebir Rusça Kursu Materyalleri

Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Programın Süresi

Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

Rusça hangi ülkelerde konuşulur?

Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Estonya, Gürcistan, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Moldova,Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna.