TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

İSPANYOLCA DİL KURSU

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - İSPANYOLCA DİL KURSU

İSPANYOLCA YABANCI DİL KURSU

 

 

     Kökeni İspanya'nın Kastilya bölgesine dayanan, 500 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu İspanyolca, dünyada en çok konuşulan ikinci dildir.

     İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

   Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde ana dili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır.[6] Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.

  İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

  Genel İspanyolca, sınavlara hazırlık (DELE), Erasmus Öğrenci Değişim Hareketliliği öncesi hazırlık kurslarının haricinde özel dersler, mesleki İspanyolca, konuşma kulüpleri ve tematik atölyeler ile öğrencilerimize sonuç odaklı öğrenme metotları kullanmaktayız. Başlangıç A1 seviyesinden ileri C1 seviyesine kadar Avrupa Dil

    Portfolyosu’na uygun kur sistemimiz ile her seviyedeki bireye cevap verebilme kapasitesine sahibiz. Ayrıca, “Çocuklar İçin İspanyolca” kulüplerimiz talep doğrultusunda planlanmakta olup 7-13 yaş grubuna uygun bir içerik ile hazırlanmıştır.

 

KONUŞMA GARANTİLİ EĞİTİM

 

ERKEN KAYIT FİYATI

 

2 KUR ALANA 2 KUR HEDİYE

 

4800 TL YERİNE 2400 TL