TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

İSPANYOLCA DİL KURSU

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - İSPANYOLCA DİL KURSU

İSPANYOLCA YABANCI DİL KURSU

 

 

Kökeni İspanya'nın Kastilya bölgesine dayanan, 500 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu İspanyolca, dünyada en çok konuşulan ikinci dildir.

İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce ‘den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolcadır. Ülke içinde ana dili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.

İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antarktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.

Genel İspanyolca, sınavlara hazırlık (DELE), Erasmus Öğrenci Değişim Hareketliliği öncesi hazırlık kurslarının haricinde özel dersler, mesleki İspanyolca, konuşma kulüpleri ve tematik atölyeler ile öğrencilerimize sonuç odaklı öğrenme metotları kullanmaktayız. Başlangıç A1 seviyesinden ileri C1 seviyesine kadar Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun kur sistemimiz ile her seviyedeki bireye cevap verebilme kapasitesine sahibiz. Ayrıca, “Çocuklar İçin İspanyolca” kulüplerimiz talep doğrultusunda planlanmakta olup 7-13 yaş grubuna uygun bir içerik ile hazırlanmıştır.

Ankara İspanyolca Kursu İçeriği

Genel İspanyolca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren TAC Yabancı Dil Kursu'nda; Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. 

İspanyolca Kursu Materyalleri

Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İspanyolca Kur Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1-Inicial
• A2-Principiante
• B1-Intermedio-1
• B2-Intermedio-2
• C1-Avanzado
• C2-Avanzado Superior

Kurs Takvimi İçin; kizilaytacdil.com/kurs-takvimi

Birebir İspanyolca Özel Ders Ankara / VIP

Kurs İçeriği
TAC İngilizce  Yabancı Dil Okulu birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

 

Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.

Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

 

İspanyolca Kursu Fiyatları Ankara

Eğitimlerimizde İspanyolca kursu Ankara fiyat belirlemeden önce tüm öğrencilerimiz bir teste girmektedirler. Testin amacı bulunduğunuz İspanyolca seviyesini öğrenmek ve ona göre kur planı çıkarmaktır. İspanyolca seviyenizi öğrendikten sonra kaç kur almanız gerektiğini ve İspanyolca eğitim süresini ortaya çıkarabiliriz. Alacağınız kur sayısına göre İspanyolca dil kursu fiyatları değişiklik gösterecektir. Ayrıca sizlere özel indirimlerimiz veya kampanya zamanlarımız da olabilir. Kurs fiyatlarını bu etkenler etkilemektedir. Daha sağlıklı bir fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz. TAC Ankara İspanyolca kursları en iyiyi hedeflemektedir.

En İyi İspanyolca Dil Kursu Ankara

TAC İngilizce Yabancı Dil Okulu olarak,  eğitim verdiğimiz her dilde Ankara’nın en iyi dil kursu olma hedefiyle hareket ediyoruz.