TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

IELTS KURSU

Ankara Yabancı Dil Kursu-Tac Yabancı Dil Kursu-Yaz Programı-Hızlı İngilizce-Genel İngilizce Kursu-IELTS

IELTS EĞİTİMİ

 

 

 

   Ankara Ielts Kursu olarak biz, bu sınavın sizler için ne kadar hayati önem taşıdığının farkındayız. Bu sebeple, IELTS kursu Ankara grup eğitimlerimizde:

- Uzman eğitim kadrosu

- 100 saat eğitim

- Ücretsiz Examiner materyalleri

- Başvuru yönlendirme danışmanları

- Sınav taktikleri

 

 

     

 

 


IELTS SINAVI HAKKINDA

Bu sınav eğitimini yurt dışında devam ettirmek isteyen öğrencilerin ve kariyer hedeflerinde yabancı dilini geliştirmek olan kişilerin katılabileceği bir sınavdır. İngilizce dilinden muaf olmak isteyen öğrenciler de bu sınava katılabilir. 1400’ün üzerinde üniversitede, İngiltere, ABD ve Kanada gibi ülkeler başta olmak üzere tüm dünyada geçerliliğini koruyan bu sınav 2 saat 45 dakika sürmektedir. Sınav okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi bölümler içermektedir.

IELTS KURSUNA KİMLER KATILABİLİR ?

En iyi IELTS kursu Ankara yurt dışında okumak veya kariyer yapmak isteyen, vatandaşlık bursu olanaklarından faydalanmayı hedefleyen, yabancı dilini geliştirerek özel şirketlerin bünyesine dahil olmayı düşünen, kısacası İngilizce’yi konuşma, okuma ve anlama düzeyinde öğrenme amacı taşıyan herkes bu kursa katılabilir. IELTS kursu hem yabancı dilinizi geliştirir hem de yaşamınıza yepyeni bir yön verir.

IETLS SINAVINDA BAŞARILI OLABİLMEK İÇİN ...

Bu sınavda başarılı olmak isteyen adayların öncelikli olarak kendilerine en uygun IELTS kursu Ankara başvuru yapması gerekiyor. Yazacağınız metnin uzunluğu ve kullanacağınız kelimenin sayısı oldukça önemli. Sınav kağıdınızı inceleyen kurulun metninizin ne kadar uzun olduğuyla değil, ne kadar dolu olduğuyla ilgilendiğini unutmamalısınız.

İyi bir telaffuz, bağlaç kullanımı, düşüncenizi ifade ederken tercih edeceğiniz yol ve en önemlisi de sık sık tekrar yapmak sınavda başarılı olma şansınızı yükseltiyor.