TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

FRANSIZCA DİL KURSU

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - FRANSIZCA DİL KURSU

 

FRANSIZCA YABANCI DİL KURSU

TAC YABANCI DİL KURSU'NDA 

YOĞUN EĞİTİM  PROGRAMLARI İLE

FRANSIZCA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY!

 

Alanında uzman eğitim kadrosuyla yoğun bir dil eğitimi alarak başarınızı TAÇ'landırabilirsiniz. İki ay boyunca yabancı hocalarla, yuvarlak masa etrafında, özgün eğitim metotlarıyla, seviyenize uygun alacağınız  Fransızca eğitimi ile iki seviye birden ilerlemek mümkün!

 

ERKEN KAYIT FİYATI

 

2 KUR 1080 TL

 

 

TARİH GÜNLER SAAT SEVİYE KALAN KOTENJAN
  24.09.2019  CUMARTESİ-PAZAR 15:30-18:40  A1-A2 12 KİŞİ
  24.09.2019 CUMARTESİ-PAZAR 18:30-21:40 A1-A2 15 KİŞİ

Fransızca, dünyada 200 milyondan fazla insanın konuştuğu ve 32 ülkenin resmi dili olmasının yanı sıra mutfak kültürünün, modanın, mimarinin, sanatın, tiyatronun, sanayinin, ticaretin ve diplomasinin uluslararası dilidir.

Fransızca, sizin eğitiminizi, kariyerinizi, kişisel gelişiminizi geliştirecek ve değiştirecek bir anahtar konumundadır. Bu nedenle, biz Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak, alanında en yetkin eğitmenlerimiz ile birlikte, öğrenciye bireysel olarak odaklanan etkin ve güncel programlar hazırladık.

 

Genel Fransızca, sınavlara hazırlık (DELF/DALF, TCF, TEF), Erasmus Öğrenci Değişim Hareketliliği öncesi hazırlık kurslarının haricinde özel dersler, mesleki Fransızca, konuşma kulüpleri ve tematik atölyeler ile öğrencilerimize sonuç odaklı öğrenme metotları kullanmaktayız. Başlangıç A1 seviyesinden ileri C1 seviyesine kadar Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun kur sistemimiz ile her seviyedeki bireye cevap verebilme kapasitesine sahibiz. Ayrıca, “Çocuklar İçin Fransızca” kulüplerimiz talep doğrultusunda planlanmakta olup 7-13 yaş grubuna uygun bir içerik ile hazırlanmıştır.