TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

RUSÇA KURSU

TAC Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - RUSÇA DİL KURSU

Kampanya Katılım Formu

RUSÇA YABANCI DİL KURSU

 

  4 KUR 2400 TL

 

 Rusça, 21. yüzyılın en etkili dillerinden birisidir. 300 milyona yakın insanın konuştuğu ve Birleşmiş Milletler'in resmi dillerinden olan Rusça, Türkiye ile ticari ve diplomasi ilişkileri sebebiyle de hem ülkemizde hem dünyada büyük önem arz etmektedir. Alfabe sisteminin tamamen farklı olmasından dolayı öğrenmeye başlayanları korkutsa da iyi bir temel eğitim ile aslında zor olmadığı görülecektir. 

  Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak bizim temel hedefimi, dil eğitiminde fark yaratmak ve öğrencilerin kendilerini mümkün olan en kısa zamanda en hızlı şekilde geliştirmesini, o dili konuşabilir hale gelmesini sağlamaktır. Yuvarlak masa etrafında tamamı anadili Rusça olan eğitmenlerle yeni ve etkin eğitim metotları kullanılarak hazırlanan programlarımız ile Rusça öğrenmek artık çok kolay. 

  Temel seviyeden itibaren ileri seviyeye kadar eğitimlerimize, tamamen yabancı eğitmenler ile yuvarlak masa sınıf sisteminde devam ediyoruz. Hafta içi veya hafta sonu iki gün olmak üzere, saban/öğlen/akşam gruplarımıza ve bu ana ders eğitimine ek olarak haftada 6 gün yabancı eğitmenlerle kelime, dil bilgisi, okuma, dinleme, konuşma pratikleri yapıyoruz.

  4’er haftalık kur sistemimiz ve haftanın her günü pratik eğitimlerle desteklenen programımız sayesinde, öğrencilerimizin motivasyon kaybı yaşamadan dil öğrenme sürecini hızlandırmı amaçladık. Ayrıca, ömür boyu speaking club’a (Konuşma Pratik Sınıfı) katılım hakkı ile istediğiniz her zaman pratik yapabileceksiniz.

  Her öğrencimize kendini Avrupa Birliği standartlarında değerlendirebilmesi için Avrupa Dil Portfolyosu verilir. Bu Dil Pasaportu, belirli dönemlerde değişik dillerdeki yeterliliğinizle ilgili genel bilgileri içerir. Biçimsel nitelikleri ve kendini değerlendirme kayıtlarını tutarak önemli dil ve kültürler arası öğrenme deneyimleri ile dil yeterliliklerini / becerilerini tanımlar. Avrupa Konseyi tarafından önerilen Standart Pasaport (16 yaşından büyükler için Avrupa Dil Portfolyosu) tüm Avrupa’da denklik ve serbest dolaşım süreçlerini kolaylaştırır.

  Eğitim süresi boyunca kurlar arasında dinleme, okuma, yazma ve konuşmanızı ölçen ara sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavlarda başarısız olan öğrencilere, devam durumlarına bakılarak ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir.

  Eğitimlerimize katılan öğrencilerimize birçok sertifika programını ücretsiz vermekteyz. (ISO 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Eğitimi, Risk Analizi Eğitimi, İnsan Kaynakları Eğitimi, Pazarlama Teknikleri Eğitimi, İleri Satış Teknikleri, Mülakat Teknikleri Eğitimi).