TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

Konuşma Sınıfları

Ankara Yabancı Dil Kursu-Tac Yabancı Dil Kursu-Yaz Programı-Hızlı İngilizce-Genel İngilizce Kursu-Konuşma Sınıfları

Kampanya Katılım Formu

 

TAC YABANCI DİL KURSU!

İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulan, dış dünya ile iletişim kapasitemizi geliştiren ve geleceğimize yön verirken kullandığımız en temel araçlardan birisidir. İngilizce konuşabildiğiniz zaman dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir insan ile iletişim kurabilir, istediğiniz ülkede çalışabilir, eğitim görebilir ve her türde bilgi kaynağını okuyabilirsiniz.

İngilizcenin önemi bu kadar gözler önünde iken, Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak bizim en büyük kaygımız, öğrencilerimizin dil öğrenmekten korkmamalarını, o dilde düşünüp konuşabilir hale gelmesini sağlamak. Biz biliyoruz ki, dil öğrenmek çaba gerektirir ve bu çaba için güçlü bir motivasyona ihtiyaç vardır. Sizi buna teşvik etmek ve cesaretlendirmek için güçlü eğitim kadromuz ve etkin eğitim sistemimiz ile her zaman buradayız.

Konuşma Sınıfları 'larımızın tamamı yabancı eğitmenlerle haftanın hemen her günü devam etmekte olup, dilediğiniz günlerde ve saatlerde programııza dahil olabilirsiniz. 

 

EĞİTİM ÜCRETİ:
300 TL/AY