TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

HAKKI (ŞAHİN) HOCA İLE YDS

Ankara Yds Kursu - Kızılay Yds - Hakkı Şahin yds - Hakkı hoca yds - yds en iyi hoca - en iyi yds kursu - yds kampı - yds gurusu hakkı hoca

Kampanya Katılım Formu

YDS'DE ERKEN KAYIT KAMPANYASI

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN; https://wa.me/905367717996

KAYIT VE ÖDEME İÇİN; https://iyzi.link/AFs34A

BİZİ ÖĞRENCİLERİMİZ ANLATSIN; https://g.co/kgs/Lhjgvf

 Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak biz, bu sınavın sizler için ne kadar hayati önem taşıdığının farkındayız. Bu sebeple Nisan'daki YDS için hızlı/yoğun programımız dahilinde 70 puan alana kadar 60 Saat Ön hazırlık 100 Saat YDS eğitimi,10 Deneme, 5 Yayın ile YDS’ ye en iyi şekilde hazırlanacağınızın garantisini veriyoruz.

   YDS kelime bilgisi, okuduğunu anlama, çeviri ve dil bilgisi alanlarında iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmanın yanı sıra sınav yöntemine de hakim olmayı gerektirir. Dört ana becerinin kazanımı ile birlikte sınava yönelik pratik yöntemlerin de dahil edildiği hazırlık eğitimimiz tamamen öğrencinin etkin olmasına ve sınav kabiliyetini geliştirmeye dayanmaktadır. Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu'nda, YDS'nin en iyi hocalarından biri olarak gösterilen Hakkı Şahin'in kendine özgü eğitim metotları ve yayınlarıyla birlikte sınavda maksimum hedefe ulaşma odaklı bir eğitim programı hazırlandı.

2500 TL