TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

ALMANCA KURSU

TAC Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - ALMANCA DİL KURSU

Kampanya Katılım Formu

ALMANCA YABANCI DİL KURSU

 

TAC YABANCI DİL KURSU'NDA 

YOĞUN EĞİTİM  PROGRAMLARI İLE

ALMANCA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY!

 

 

     Alanında uzman eğitim kadrosuyla yoğun bir dil eğitimi alarak başarınızı TAÇ'landırabilirsiniz. Yuvarlak masa etrafında, özgün eğitim metotlarıyla, seviyenize uygun alacağınız  Almanca eğitimi ile iki seviye birden ilerlemek mümkün!

 

ERKEN KAYIT FİYATI

 

4 KUR (A1.1-A.1.2 -A2.1 -A2.2 )

 

4800 TL YERİNE 2400 TL

 


   Türkiye’de 1000’den fazla Alman şirketi bulunmaktadır ve her yıl 3 milyonu aşkın Alman turist Türkiye’yi ziyaret etmektedir. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır.Yüksek öğrenim açısından Almanya cazip bir ülkedir.    Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan dildir. Almanca bilerek,  100 milyon Avrupalı ile ana dilinde konuşulabilir.

    Almanca bilenler için Almanya’da yüksek öğrenim çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.Almanya’daki Türk göçmenler sayesinde Almanya ile Türkiye arasında kişisel bağlar çok yoğundur. Almanca bilgisi bir arada yaşamayı kolaylaştırmaktadır.Yabancı dil bilgisi kültürel, entelektüel ve mesleki ufku genişletir ve farklı kültürlere anlayışla yaklaşılmasını sağlar.Halen Türkiye’de olan ve Almanya’da yaşayan biriyle  evlendikten sonra Almanya’da ikamet etmek (Aile Birleşimi) isteyen vatandaşlarımız A1 düzeyinde Almanca bilgisine sahip olmak zorundadırlar.

    Bu nedenlerden dolayı Almanca bilgisi sizleri gerek profesyonel yaşamınızda gerekse sosyal yaşamınızda diğerlerinden farklı kılacağı tartışılmazdır. Biz de bu nedenle siz öğrencilerimize hedeflemiş olduğunuz bu farklılığa ulaşmanızda hem programımız hem öğretim metotlarımız hem de branşlarında uzman öğretmenlerimiz ile yardımcı olmayı amaçladık.