TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

TESOL SERTİFİKASI

TAC YABANCI DIL KURSU-ANKARA YABANCI DIL KURSU-TESOL SERTIFIKASI-TESOL-ONLINE TESOL KURSU-TESOL KURSU ANKARA

Tesol sertifika’sı ile hem Türkiye' de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz!

Program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.

TESOL Kursu Ankara Sertifika programımız;

Online Tesol Kursu Uluslararası tanınırlığı ve geçerliliği olan Türkiye'nin en güvenilir Türkiye TESOL eğitim merkezi üzerinden yapılır ve 30 modüle karşılık gelen ders içeriğinden oluşur.

TESOL Sertifikası nasıl alınır;

Katılımcıların yerine getirmeleri gereken görevler, alanlarında uzman danışman eğitmenler tarafından sürekli olarak takip edilir ve program süresince düzenli olarak değerlendirilir.

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar biri eğitimlerini diğeri de öğretmenlik uygulamalarını belgeleyen iki sertifika almaya hak kazanırlar. Yalnızca Türkiye’de değil, anadili İngilizce olmayan tüm ülkelerde öğretmenlik yapma fırsatı sunan TESOL sertifikası öğretmenlik kariyerinde fark yaratmak isteyen öğretmenler için büyük önem taşır.

TESOL belgeli kişiler Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm kolejlerde, dil kurslarında, özel öğretim kurslarında ve anaokullarında ‘’USTA ÖĞRETİCİ’’ olarak görev almaktadır

Ayrıca yüzlerce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı kreşler ve çocuk kulüpleri bulunmaktadır. Her biri, branş dersi adı altında İngilizce eğitimini saatlik yada tam zamanlı olarak gerçekleştirmektedir. Bu şartlar altında İngilizce bölümü mezunu olmayan, üniversiteyi bitirmiş birçok kişiye iş fırsatı sunulabilmektedir

B2 seviyesine sahip herkes kurumumuzca yapılacak seviye tespit sınavına katılarak ankara TESOL kursu ankara eğitimlerine başlayabilir.