TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

HAKKI HOCA İLE YDS

HAKKI ŞAHİN (HAKKI HOCA) İLE YDS KURSU - HAKKI ŞAHİN İLE YDS ÇOK KOLAY - ANKARA YDS KURSU - KIZILAY YDS KURSU - EN İYİ YDS KURSU - ANKARA YDS KAMPI

YDS HAZIRLIK KURSU

 

 

 

 

EĞİTİM TARİHİ:

20 EKİM 2018

EĞİTİM GÜNLERİ:
CUMARTESİ - PAZAR

EĞİTİM SAATLERİ:

1. GRUP 09.00-12.10

2. GRUP 12.20-15.30

3. GRUP 15.30-18.40

                 

 

 

      ERKEN KAYIT FİYATI :       

           1250 TL  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   YDS, kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte üniversiteler ve özel sektörlerde geçerliliği olan bir dil sınavıdır. İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere senede iki defa yapılır. YDS'de toplam 80 soru sorulmaktadır ve sınav süresi 150 dakikadır. YDS'de alınacak puanlar sınav tarihinden itibaren beş yıl süreyle geçerli olmaktadır.

 

Yabancı dil seviyesi tüm adaylar için geçerli olmak üzere 100 tam puan üzerinden,

90 - 100 arasındaki puanlar (A) seviyesi,
80 - 89 arasındaki puanlar (B) seviyesi,
70 - 79 arasındaki puanlar (C) seviyesi,
60 - 69 arasındaki puanlar (D) seviyesi,
50 - 59 arasındaki puanlar (E) seviyesi.

 

YDS kelime bilgisi, okuduğunu anlama, çeviri ve dil bilgisi alanlarında iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmanın yanı sıra sınav yöntemine de hakim olmayı gerektirir.  Dört ana becerinin kazanımı ile birlikte sınava yönelik pratik yöntemlerin de dahil edildiği hazırlık eğitimimiz tamamen öğrencinin etkin olmasına ve sınav kabiliyetini geliştirmeye dayanmaktadır. Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu'nda, YDS'nin en iyi hocaları olarak gösterilen Hakkı Şahin ve Demet Çakmak'ın kendilerine özgü eğitim metotları ve yayınlarıyla birlikte sınavda maksimum hedefe ulaşma odaklı bir eğitim programı hazırlandı. 
 

EĞİTMEN:

  • HAKKI ŞAHİN

EĞİTİM SÜRESİ:

  • 180 SAAT

DERS MATERYALLERİ:

  • EĞİTMENLERİN ÖZEL YAYINLARI
  • 12 DENEME
  • 7 YAYIN
  • SINAV KAMPI

 

Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak biz, bu sınavın sizin için ne kadar hayati önem taşıdığının farkındayız. Bu sebeple, eğitimimizi Hakkı Şahin ile seviyenize uygun bir şekilde başlatıyor ve 70 puan alma garantisiyle sizi sınava hazırlıyoruz!