TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

FRANSIZCA DİL KURSU

Tac Yabancı Dil kursu - Ankara Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council - FRANSIZCA DİL KURSU

FRANSIZCA YABANCI DİL KURSU

 

Fransızca, dünyada 200 milyondan fazla insanın konuştuğu ve 32 ülkenin resmi dili olmasının yanı sıra mutfak kültürünün, modanın, mimarinin, sanatın, tiyatronun, sanayinin, ticaretin ve diplomasinin uluslararası dilidir.

Fransızca, sizin eğitiminizi, kariyerinizi, kişisel gelişiminizi geliştirecek ve değiştirecek bir anahtar konumundadır. Bu nedenle, biz Turkish American Council (TAC) Yabancı Dil Kursu olarak, alanında en yetkin eğitmenlerimiz ile birlikte, öğrenciye bireysel olarak odaklanan etkin ve güncel programlar hazırladık.

Genel Fransızca, sınavlara hazırlık (DELF/DALF, TCF, TEF), Erasmus Öğrenci Değişim Hareketliliği öncesi hazırlık kurslarının haricinde özel dersler, mesleki Fransızca, konuşma kulüpleri ve tematik atölyeler ile öğrencilerimize sonuç odaklı öğrenme metotları kullanmaktayız. Başlangıç A1 seviyesinden ileri C1 seviyesine kadar Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun kur sistemimiz ile her seviyedeki bireye cevap verebilme kapasitesine sahibiz. Ayrıca, “Çocuklar İçin Fransızca” kulüplerimiz talep doğrultusunda planlanmakta olup 7-13 yaş grubuna uygun bir içerik ile hazırlanmıştır.

                                                                             Grup Tarihi:    20 KASIM 2018 A1.1-A1.2 12:20-15:30