TAC Yabancı Dil Kursu - Turkish American Council

ÇOCUK GRUPLARINA ERKEN KAYIT

Çocuk İngilizce Kursu , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 Yaş İngilizce Kursu , Kids İngilizce Kursu , Kızılay Çocuk İngilizce Kursu , Çocuklar için İngilizce, Küçük yaş guruplarına İngilizce

Kampanya Katılım Formu

 

Çocuk Gruplarında Fırsat

 

Mart-Haziran dönemi hafta sonu grubu sadece 699 TL!
Yaz okulu sadece 699 TL!

 

Yaş gruplarına özel sınıflar, Türk ve Yabancı eğitmenler, ücretsiz online eğitim seti, eğitsel aktiviteler...

Burada İngilizce Öğrenmek Bir Eğlencedir!

Yapılan araştırmalara göre çocuklar İngilizce öğrenmeye 6 ve 14 yaşları arasında başlayıp çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine  yoğunlaştırırlarsa ileride mükemmel İngilizceye sahip olabilirler.

İngilizceyi erken yaşta öğrenmeye başlayan çocuklar, İngilizceyi klasik yöntemlerle değil aktivitelerle hatasız öğrenebilirler. Sadece okuma-yazma hakimiyetine sahip olmazlar bunun yanında dilde konuşma akıcılığı kazanırlar, okul derslerinde başarıları artar, dil kullanımında kendilerine güveni diğer yaşıtlarına göre yükselir, yabancı dilde iletişim kurmaktan çekinmezler, farklı kültürleri anlamada daha rahat hissederler. İngilizceyi ders olmaktan çıkarıp öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır. Ezber usulü dilbilgisi öğrenimini ortadan kaldırarak iletişim temelli öğrenim sağlanır. Öğrenci merkezli oyunlarla İngilizce dil eğitimi sayesinde çocuklara konuşma yeteneği kazandırılır.

Programlar yaş gruplarına özel olarak hazırlanır, öğrencilerimizin kendi yaş ve seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanır. Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programlarla İngilizceyi ileri seviyelere kadar öğrenmeleri sağlanır. Eğitim kadromuzun tümü formasyon sahibi, alanında uzman öğretmenlerden oluşur. Yabancı eğitmenlerin derse katılımları eğitimimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Öğrenci ders kitabı:

  Derslerimizde öğrencilerin ihtiyacına yönelik seçilen ve geniş içeriğe sahip kaynaklar kullanılmaktadır. Bu kaynaklar ile öğrencilerimiz; çeşitli videolarla eğlenirken öğrenir, dinleme alıştırmaları ile doğru telaffuzları öğrenirken kültür çalışmaları, fonetik çalışmaları yazı ve gramer alanlarında gelişir. Yine aynı kitapta yer alan tekrar bölümleri ile edindiği bilgileri pekiştirir.

Ayrıca günümüz teknoloji-sever çocuklar için eğitimi dijital dünyaya taşır ve ister tabletlerinden ister ebeveyn telefonlarından dil eğitimini her yerde her saatte erişilebilir kılar. Nasıl mı?

Online aktiviteler sayesinde İngilizce öğrenmek çocuk işi!

Çocuklarımızın dijital ortamda online olarak tekrar, eğlenceli çalışmalar, etkileşimli aktiviteler,oyunlar ve örneklerle zenginleştirilmiş alıştırmalar ve ödevler yapabileceği eğlenceli ve velilerin beğenisini kazanan uygulamamız 7/24 erişilebilir olup öğrencilerine ders tekrarı sağlar.

Çocuklar için İngilizce kursumuz Mart dönemi itibariyle hafta sonu, "Yaz Okulu" ise hafta içi dört gün gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen eğitim danışmanımızla iletişime geçiniz.